Wpis z mikrobloga

Panowie co wybrać tak do 300-400zł na potrzeby nie stricte myśliwskie a bardziej eksploracyjne? ;)
Kolega myśliwy ma takiego Fenixa, konkretna Tylko czy potrzebuje bajerów typu zmiana kolorów? Ale zasięg 400m i moc 900 lumenów w nocy robi swoje!
Ja bardziej bym się skłaniał ku czemuś takiemu Nieco tańsza, mniejszy zasięg przy podobnej mocy.
#myslistwo #poszukiwacze i troche #militaria
tomy86 - Panowie co wybrać tak do 300-400zł na potrzeby nie stricte myśliwskie a bard...

źródło: comment_Ik4dQvnwWuTJcID6T5mwL41DLJgRhrl3.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@tomy86: Murku mam PD35 i polecam z całego serca. Moc wystarczająca, zasięg też. Jedyny minus to brak zmiennej ogniskowej soczewki - więc tylko jeden tryb snopa światła. Generalnie latarka nie do zajechania, a sam support firmy Fenix jest rewelacyjny.
  • Odpowiedz
@wizzlerr: zastanawiam się tylko nad jedną rzeczą. Ta droższa którą podałem ma średnice głowicy 52mm PD35 o polowe mniejszą. Czym to się odbija? Mniejszym polem świecenia? Na zasięg chyba nie ma to wpływu.
  • Odpowiedz
@tomy86: TK32 ma po prostu w #!$%@? szerszy snop światła. Mysle, że fenix już opracował jakieś nakładki do serii PD, żeby móc regulować wiązkę światła. Na pewno są filtry zakładane i takie gówienko do rozpraszania światła ala ambient.
  • Odpowiedz
@tomy86: Ta tac jest spoko bo ma te podwyżki przy szkle - jak gdzieś jebniesz to mniejsze prawdopodobieństwo że szkło zbijesz. I chyba mniejsza jest. Brałbym Taca
  • Odpowiedz
@wizzlerr: a powiedz jaki aku masz w tej swojej? Wiadomo chce ten 18650 ale nie wiem jakiej pojemności kupić by świeciła jak piszą w charakterystyce latarki ze np wysoki 500lmn 3h 15min. 3500 mAh to ponad stówe, troche boli po kieszeni, bo jednak to 1/3 wartosci latarki :/ Do tego ładowarka 50zł :/
  • Odpowiedz