Wpis z mikrobloga

Ciężko wyróżnić jednego zawodnika naszej reprezentacji jeśli wziąć i eliminacje i turniej. Bo to bardziej monolit i zespół grał rolę, wszak kogo nie wymienić można ogrom przypisać. Lewy za eliminacje i walkę na euro, Arka za eliminacje i jednak udział w bramkach, Błaszcza za euro, Pazdana - oklepane i wiadomo, forma życia, Piszczek - geniusz na euro, Fabian wybronił mecz, Krycha - po prostu rządzi i zapieprza jak wół i to o nim byłby ten wpis, gdyby nie to, że jego wszyscy doceniają.

Ja za cały ten turniej (bo wliczam do tego eliminacje, bo są jego częścią przynajmniej dla nas) wyróżniłbym na pierwszym miejscu Glika. Jak ten gość mi imponuje. Nawet nie ma co mu zarzucić, poniżej poziomu nie schodzi i tyle - nigdy. Wyjeżdżał jako drewniak z Piasta, a stał się takim wymiataczem. Od tej nowej reprezentacji nie widziałem spotkania gdzie dałbym mu mniej niż 8/10 - zawsze wymiata, zawsze walczy, skacze głową innym pod buty. Bez takiego partnera to i Pazdana z tego euro by nie było. A piszę to bo chyba najmniej się o nim wspomina, a bez niego to byśmy się obsrali a nie awansowali na to euro, nie mówiąc już o żadnych awansach. #euro2016 #pilkanozna
Pobierz v.....o - Ciężko wyróżnić jednego zawodnika naszej reprezentacji jeśli wziąć i elimin...
źródło: comment_h0MoMtrdqBunNEphA5c33nuBtdgApQL6.jpg
  • 9
@vvivo: @kurdwa: Glik do momentu wypuszczenia na czystą pozycję gościa ze Szwajcarii był lepszy od Pazdana. Ja wiem, że po łysym spodziewaliśmy się samych problemów i wszyscy są pozytywnie zaskoczony, ale IMO momentami brakuje tu obiektywizmu.

Nie mówię, że gra źle. Gra bardzo dobrze. Tyle, że mało kto pamięta o tym, że przykładowo z Irlandią wypuścił sam na sam bodajże napastnika Irolów. W meczu z Ukrainą złą oceną sytuacji puścił