Wpis z mikrobloga

KOSTEQ64 VS PIOTR-ZBIES

Tutaj Kukoc na PG przegrywa ten mecz niestety. Brakuje kreatora u Piotra i nie nadrobi tego świetny duet podkoszowy. Ponadto podoba mi się McHale na czwórce u kosteq i świetny zarys gry który dominuje zespół piotra.

Punkt dla kosteq64

BURBONEK7 VS APPYLAN

Świetny ruch z rzuceniem Pippena na Currego. Dzięki temu jest wyłaczony z gry. Ale przez to brakuje go w innych miejscach. West miażdzy Nasha,profesor Duncan poleruje Garnetta z Mouringiem. Serio oglądałem Duncana z PO 2003 ostatnio i sie zakochałem w nim na nowo. A największy problem burbonek ma z Barkleyem. Artest kompletnie mu nie da rady. I przez te dwie dziury na PG i SF wygrywa appylan.

Punkt dla appylan

PAROOOW VS KTOSTUJESTDIESLEM

Parooow wygląda świetnie w obronie. Super ruch z Dumarsem na Robertsonie, Cooper na Birdzie. I decyzja o pozostaniu Robinsonem pod koszem, nie dać sięwyciągać. Atak Disela moim zdaniem nie będzie działać i nie zmieni tego dobra obrona na drużynie paroow

Punkt dla parooow

GIBPOTATOE VS ZOJMERS

Tutaj kluczowa decyzja to posadzenie Wade na Kobe. pozwoli to przenieść ciężar rozegrania i spieprzyć całą ofensywe potatoe. Pod koszem istna jatka,Shaq vs Russell jak dla mnei na remis. Czuje też że Webber nie da rady Nowitzkiemu który bedzie mógł swobodnie porzucać.

punkt dla zojmers

JNK21 VS VOJTAZZZ

Punkt dla JNK21,jako że brak opisu ze strony Vojtazzza

PS. Troche się dziwie ocenami mojego meczu. I zarzutami że olałem ławkę i dlatego przegrywam. Ja na przykład przy ocenie kompletnie nie biorę ławki pod uwagę,bo bezsensu jest coś takiego :ktoś tam wchodzi na 10,15 minut. Nie da się tego uwzględniać moim zdaniem :D Bo co napiszę że Dantley wchodzi na 10 min i siedzi na Durancie. A może jego wtedy nie ma na boisku albo co? Oczywiście nie mam pretensji do nikogo ale te ławki to mi się ogólnie nie widzą.

#mirkodraftnba