Wpis z mikrobloga

Mirki z Łodzi, wie ktoś z Was gdzie porządnie zrobią mi klimę w aucie? Potrzebuję wykonać przegląd (w sensie czy jest szczelność), odgrzybić i napełnić. I chciałbym, żeby ktoś mi to uczciwie i dobrze zrobił.

#lodz
  • 15
  • Odpowiedz
@snake-eyes: zależy co chcesz, jeśli zwykłego ordynarnego napełniacza klimy to jedź pod market którykolwiek, chociaż mi tak załatwili w aucie klime, po prostu nabili 800 g czynnika zamiast 450. Jak chcesz dobrych fachowców którzy ogarną ewentualna awarie polecam śląska 86, jest tam warsztat specjalizujący sie w klinie, ale trzeba czekać ok tygodnia. Plakor na przybyszewskiego tez jest ok, ale to napełniacze zwykli, tak samo jak na brukowej (tyle ze tam
  • Odpowiedz
  • 0
@leeshay: o tych że Śląskiej słyszałem, że są dobrzy. Chociaż na necie opinie mają kiepską. Może konkurencja. Nie chciałbym czegoś takiego, że powiedzą mi powiedzmy 500 zł a jak pojadę po auto okaże się, że mi krzykną 1000...
  • Odpowiedz
  • 0
@leeshay: spoko, to do nich się chyba umowie w takim razie. Podejrzewam że mam gdzieś nieszczelność więc tak pięknie nie będzie, ale i tak muszę to zrobić. Dzięki, pozdrawiam!
  • Odpowiedz
@snake-eyes: Grapow na śląskiej, specjalizują się w klimach i chłodnicach, dają gwarancję i w razie konieczności każą przyjeżdżać na bezpłatne przeglądy gwarancyjne. Ale cenią się - średnio serwis klimy z filtrami, odgrzybianiem,napełnieniem - 150-200zł w autach Polo i Yaris. (chociaż ja w w Civicu dałem 300 w Aso ;()

Ps. Kiedyś gosc do nich z Wawy specjalnie przyjechał, bo nie dosyć że #!$%@? to jeszcze "kradno u niego" XD
Ps2.
  • Odpowiedz