Wpis z mikrobloga

Zabieram się wreszcie za tematy związane z Amigą. Niedawno kupiłem na allegro zestaw "Ami graty - różności" za 80zł gdzie była obudowa Amigi 500, ekrany, modulator, popsuty dżojstik, dysk twardy, jakieś rozszerzenia i pamięć ram do Amigi 1200 i jakieś inne duperele. Ekrany wysłałem do paskowania i pomalowania u jednego youtubera - Pencharda. Niedawno paczka wróciła do mnie i czas złożyć Amigę do kupy. Pokazuję to na filmiku. Wcześniej zakupiłem na Allegro płytę główną Amigi 500 rev. 6a. I tak o to będę składał Amigę w całość... Jak całość złożę to Amiga idzie na sprzedaż może na allegro i trafi się jakiś szczęśliwiec. Ale zanim to, no to jeszcze potrzebuję jeszcze stacji dyskietek, taśmy do niej, logo z napisem na obudowę, klawiatury i klapek - dolnej i bocznej. No i śrubek! To chyba największy problem jak dla mnie... Bo nie wiem skąd je wziąć :( Jak uda mi się złożyć tę Amigę to zabieram się za Amigę 500 Red Led i Amigę 500 z plombami - nie otwieraną jeszcze nigdy i zobaczymy co tam u niej w środku (aż strach się bać...).
https://www.youtube.com/watch?v=1MbUUd56vMM
#amiga #retroarchiwizacja
A.....o - Zabieram się wreszcie za tematy związane z Amigą. Niedawno kupiłem na alleg...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach