Wpis z mikrobloga

@AmokK
@fstab możesz wejść na stronę i sprawdzić ile teraz jest i gdzie zgłoszenie jakieś akcje.
Dla mnie gdyby yanosik miał Mapy Google byłby idealny ale teraz używam go tylko w tle. Do. Miasta i tak mapy nie są mi potrzebne a poza rzadko jadę.
@AmokK używam Waze od 6 lat i sobie chwalę, szczególnie za to, że masz możliwość edycji mapy, wysyłania ETA/miejsca do znajomych - nie trzeba komuś tłumaczyć gdzie jesteś lub jedziesz ;) Dodatkowo Waze omija korki jeśli istnieje lepsza droga alternatywna. Szukaj na FB #wazewin
---EDIT---
Zawsze możesz sprawdzić Livemap jak tam to wygląda u Ciebie na regionie: https://www.waze.com/pl/livemap?zoom=10⪫=54.44649&lon=18.6438
@Potfur: Moje statystyki dotyczą tylko w pełni zarejestrowanych i nie ukrytych użytkowników w danym rejonie (Near You Now) w danej minucie. Czyli w statystykach w monitorowanych przeze mnie miastach jest ok 1100 użytkowników a w rzeczywistości jest ich ok 3-4 razy więcej.
@Potfur: co masz namyśli pisząc "ssie"? Co do samego Wiki to jest przez nas nieco "zaniedbane" :/ Waze Wiki ma być przeniesione do projektu Wazeopedia, jest w trakcie testów i niebawem będziemy przenosić i modyfikować treść .
@mousepl: Marzę o tym, żeby ludzie przenieśli się na Waze. @Yanosikpl z jego janusz-designem ssie po całości, no i w Waze nie ma reklam na razie.

P.S Jak to było... Waze współdzieli dane o ruchu z Google Maps?
@m4kb0l: Właścicielem Waze jest Google i współpraca jest obustronna. W GM możesz zobaczyć raporty z Waze, w Waze ruch z Google Maps jeśli na danym segmencie jest zbyt mało użytkowników. Dodatkowo Waze ciągnie historię o ruchu na danych segmentach - chyba dwutygodniową o ile dobrze pamiętam.