Wpis z mikrobloga

@OsgnistyRydwan miałem okazję rozmawiać z Prezesem firmy. Bardzo pozytywnie zakręcony na temat swojego biznesu. Co prawda, z tego co widzę, to strony robią trochę na jedno kopyto, ale to chyba nie problem. Użytkownikowi łatwiej się w nich połapać.

Największy plus to ich bezpośrednia współpraca z Google i konkurencyjne stawki dla Twoich reklam, dzięki czemu docierają do większej liczby ludzi oraz gotowa baza (o ile dobrze pamiętam) kilku milionów ludzi na podstawie ich
  • Odpowiedz
@YagAA: Mam pewien pomysł i chciałbym zlecić komuś kompleksową obsługę w świecie online. Robię zupełnie inne rzeczy zawodowo, dlatego interesuje mnie takie rozwiązanie. Z tego co zrozumiałem w ramach abomenamen otrzymuje nie tylko www, ale też social media i pomoc m.in przy pozycjonowaniu etc. Dodatkowo mają swoich copywriterów, którzy wkład do strony również przygotowują...

@panDocent: Rozumiem, że jesteś zagorzałym fanem xD Opinie możesz sobie znaleźć, choćby w opiniach google
  • Odpowiedz
@OsgnistyRydwan zagorzały to może za dużo powiedziane. Od strony biznesowej widzę, że firma dobrze prosperuje. A od strony potencjalnego klienta to wiem, że za takie usługi, które opisałeś musiałbym zapłacić więcej.

@majk3l nie jestem z nimi powiązany.
  • Odpowiedz
Największy plus to ich bezpośrednia współpraca z Google i konkurencyjne stawki dla Twoich reklam, dzięki czemu docierają do większej liczby ludzi oraz gotowa baza (o ile dobrze pamiętam) kilku milionów ludzi na podstawie ich zainteresowań. Oni robią tanią reklamę do Google adwords na konkretne osoby, które będą zainteresowane Twoimi usługami itp., a Ty pozyskuje potencjalnych klientów. Myślę, że gdybyś płacił miesięcznie taką samą kwotę na adwords miałbyś konwersje na dużo niższym poziomie.
  • Odpowiedz
@YagAA: Za rok obsługi cena netto wychodzi ok 3,2k pln. W cenie pakietu mam grafike (logo,wizytowki), budowe www(standard oraz mobile), SEO, 9 kont pocztowych,hosting, wirtualny nr tel, QR code, Social media, Monitoring informacji w sieci, Wirtualny sekretariat. Dodatkowo sklep internetowy 600 pln (jednorazowo). Co o tym sądzisz?
  • Odpowiedz
@OsgnistyRydwan: sklep, strona wizytowki, logo da rade za ten hajs ale o seo i social media zapomnij ze beda na przyzwoitym poziomie. Chyba ze maja jakies case study to mozna by zobaczyc jak to wyglada w rzeczywistosci. Jakie uslugi wykonujesz?
  • Odpowiedz
@OsgnistyRydwan: 3200 netto/rok to ok 267 zł netto/mc, w tej kwocie nie zrobisz nawet SEO, po prostu żadna szanująca się agencja/freelancer nie weźmie tak małego projektu, więc obstawiam, że pozycje nawet Ci nie drgną, bo nie ruszą palcem.
Social media - co w tym się ma zawierać, prowadzenie fanpage?
Hosting to koszt 50-100 zł/rok, możesz sobie do tego założyć ile chcesz kont pocztowych, domenę *pl w większości dostaniesz na rok za
  • Odpowiedz
@blogers: mam plan założyć sklep internetowy, ale www to tylko jeden z kanałów dystrybucji. poprosiłem ich o przesłanie historycznych projektów. Doczytałem dodatkowo, że za kampanie AdWords i remarketing liczą sobie 1k pln.

@YagAA: Social media są przez nich założone i utrzymywane. Przygotowują grafiki i opisy. Dodatkowo mogą ustawić automatyczne wpisy branżowe. Generalnie jakiejś mega obsługi się nie spodziewam. Bajery, o których wspomniałem nie są niezbędne, ale skoro mają być to
  • Odpowiedz
@OsgnistyRydwan: 1k pln za co AdWords, za miesiąc, jednorazowo? Co się w tym zawiera?

Cena często idzie w parze z jakością. Na te dodatkowe usługi w ogóle nie patrz, bo to są wabiki, z których nie skorzystasz/nie są Ci potrzebne, a ani social media, ani seo w tej cenie nie zrobisz. Jeśli możesz, włącz PW albo odezwij się do mnie na PW.
  • Odpowiedz
@OsgnistyRydwan: > że za kampanie AdWords i remarketing liczą sobie 1k pln. na miesiąc czy jak?
wpisy branżowe na Twojej stronie beda czy z internetu?

Rozwój w ramach liczby osobo-godzin dostępnych w pakiecie w danym okresie rozliczeniowym.

ile mas zosobo godzin w pakiecie xd?
ogólnie to polecam Ci to robić wszystko stopniowo a nie jakiś pakiet za 1500 będziesz miał konkretną stronę a jak ktos kumaty Ci zrobi to powie co
  • Odpowiedz
@YagAA: Fachowcy.pl posiada tak jak Ty status Google Partner, ale dodatkowo w ramach NASZEJ technologii posiadamy coś co się nazywa WAY2TRAFFIC zgoogluj se :) W2T to narzędzie "zarezerwowane dla dużych" (domy mediowe, sieci afiliacyjne etc a wykorzystywane w ramach Fachowcy.pl) platforma W2T dodatkowo jest platformą zakupową w sieci reklamowej Google jako Google ADX DSP) tu poczytaj o różnicach między GDN a DSP ;) https://www.quora.com/What-is-the-difference-between-Google-Display-Network-GDN-vs-DSP
Jak już zapoznasz się z różnicą, to
  • Odpowiedz