Wpis z mikrobloga

Ostatnio po facebooku krąży konkurs, w którym do wygrania jest piękny rower w miętowym kolorze... Ale.... To ściema - przed chwilą ogłosili wyniki (już ich nie ma na stronie, bo skasowali). Dziwnym trafem każdy wygrywa, bo link nr dwa prowadzi po prostu użytkownika do jego własnego profilu. A jak już jesteś zwycięzcą, to potem musisz podać nr tel., ale jak się poda, to zgodnie z regulaminem, zapisujesz się na jakiś newsletter i będą przychodzić Ci płatne SMSy :/
Więc, jak ktoś z Was też chce/zastanawia się nad wzięciem udziału, to odradzam.
A tu screen z wynikami, żeby nie było..


i link do konkursu:
https://www.facebook.com/Holenderskie-rowery-damskie-MAKAI-1746477372231223/?fref=ts

#oszukujo
#facebook #konkurs #konkursyinternetowe
nonka - Ostatnio po facebooku krąży konkurs, w którym do wygrania jest piękny rower w...

źródło: comment_xQKuu5dgRmzEKQOxLlRFGjZCECMbRRG6.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@sebawo: a da się ;) Ja wygrałem 2 lata temu na święta w sklepie budowlanym 2 wiadra farby(cena ok 120zł)
W tamtym roku walizkę z narzędziami(ok 400zł na allegro taka stoi), Darmową zmianę opon i brunch dla 2 osób na walentynki w tym roku. Więc nie #!$%@?, że się nie da, tylko trzeba odróżniać co jest fake i mieć ciut szczęścia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@matevrs: @sebawo: w zeszłym roku za pieniądze ze sprzedaży nagród (głównie elektronika) udało mi się w całości pokryć koszty dwuosobowej wycieczki do Chile. Konkursy to dobra rzecz, tylko trzeba umieć rozpoznać konkursową zarzutkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz