Wpis z mikrobloga

chciałbym go używać jedynie na dole, kuchnia salon gdzie mam płytki i panele. Jedynie w gabinecie jeszcze, tam jest krótki dywan. Tak to dywany zwykłym odkurzaczem. Wiadomo jak jest z panelami, tym bardziej że teraz co chwilę się wychodzi do ogrodu, no i córka 2lvl. Więc zamiast moj #rozowepaski codziennie z miotłą i mopem to bym się uaktywniał taki robot np. w nocy i rano czysto xD
  • Odpowiedz
@Domenico: jak nie masz dywanu to bierz v5 pro.
Ja mam v5 zwykły i jest super do paneli, v5pro nie dosc ze ma mycie na mokro to jest trochę mocniejszy i cichszy.
Pamiętaj ze albo odkurzasz albo zmywasz z wodą ( ͡° ͜ʖ ͡°) możesz ewentualnie odkurzac i zmoczyc mopa, jak masz mało powierzchni, też daje dobry efekt.
  • Odpowiedz
@cebula_online: hmm miałem ostatnio dość dużą paczkę z ali, napisałem chinolowi by wartość podał na 20$ i nie zapłaciłem cła, gear best też wiem że zaniża wartości paczek. Paczka którą dostałem była wartości 1500zł a wielkości małej mikrofalówki. Kurczę zrobiłeś mi głowę tym cłem, bo raz już płaciłem 150zł cła i było bardzo przykro.
  • Odpowiedz
  • 0
@oldrac no ja wyżej pisałem o paczce za którą płaciłem cło i tez była podawana przez DHL. Sam od siebie wybrałeś DHL czy GB Ci odgórnie ustaliło?
  • Odpowiedz