Wpis z mikrobloga

Tylko czemu jednego dnia są a drugiego nie ma


@Deadly: ty tak serio????

A dlaczego jednego dnia świeci słońce a drugiego są chmury i pada deszcz?
JASZUROLUDZIE RZĄDZĄ ZIEMIĄ?????1111111
  • Odpowiedz
@CiociaKlocia:

typ mówi ze nie wierzy w chemtrejlsy i się zastanawia jak samolot mógł taką ogromną smugę zrobić(sam takiej dużej też nie widziałem nigdy), próbuje się czegoś dowiedzieć a ty od razu wyzywasz go od spiskowców.

weź usuń konto, takich nie potrzebujemy
  • Odpowiedz
@ca1ek typ pisze, że nigdy nie wierzył, ale teraz się zastanawia xd Sam usuń konto - wielbicieli teorii spiskowych, fanów chemtrails i debili z lobby antyszczepionkowego nie potrzebujemy
  • Odpowiedz
@CiociaKlocia Brak odpowiedzi to najlepiej pojechać z inwektywami.
http://patft.uspto.gov/netacgi/nph-Parser?Sect1=PTO1&Sect2=HITOFF&d=PALL&p=1&u=%2Fnetahtml%2FPTO%2Fsrchnum.htm&r=1&f=G&l=50&s1=5003186.PN.&OS=PN/5003186&RS=PN/5003186
Tutaj masz patent. I dla Twojej szanownej osoby powtórzę - nie wiem czy to działa, nie wiem czy to prawda. Zachęcam do dyskusji. Myślenie naprawdę fajna rzecz - polecam.
@xqwzyts Tak - ja tak serio zadaję pytania retoryczne, żeby pierwszą część mojej wypowiedzi zanegować i dać innym do zrozumienia, że pogoda ma olbrzymi wpływ na czas utrzymywania się smug. Przykro, że
  • Odpowiedz
@Deadly gościu, wysyłasz mi patenty na zasiewanie chmur, jodki srebra itp. znane od dawna jako dowód na istnienie chemtrails? Normalny jesteś? Weź wyrzuć tę szachownicę z avatara bo to wstyd. Dla szachownicy oczywiście.
  • Odpowiedz
@black_fort: Gdyby chemtraile były tylko i wyłącznie wymysłem idioty, nie wzbudzałyby tak histeryczno-agresywnej reakcji. Istnieje duża grupa opłacanych przez rząd światowy ludzi, których celem jest natychmiastowe zmieszanie z błotem osoby, która wyrazi - choćby tak jak tu w nad wyraz delikatnej i inteligentnej formie - obawy związane z rozsiewaniem trucizny przez samoloty rządu światowego.
  • Odpowiedz
@CiociaKlocia: Proszę Cię - naucz się czytać ze zrozumieniem. Powiem jeszcze raz. Skup się. Istnieje technologia polegająca na rozsiewaniu różnych środków w wysokich partiach atmosfery i zmienianiu ich ładunku w celach takich jak opisane w patencie. I teraz powtarzam: nie wiem czy to działa, nie wiem czy to nawet zostało wypróbowane. No czego Ty tak uporczywie szukasz kogoś do obrażania zamiast się skupić na sensie wypowiedzi. Proszę Cię zatem grzecznie
  • Odpowiedz
  • 1
@CiociaKlocia może pogadamy o IT? Zaraz ci udowodnię że nawet nie umiesz używać komputera poprawnie.

A tak na serio nie jestem taki jak ty i nie będę cię osmieszal za niewiedze.
  • Odpowiedz