Wpis z mikrobloga

Dobra w takim razie @ktostujestdieselem ma jeszcze szansę, wyślij mi jakoś rano to wstawię koło 12, a teraz wstawiam to co mamy na dany moment, żebyście się już zapoznawali z opisami, a oceny wystawimy jak już diesel doda opis ;) więc powoli wstawiam w komentarzach opisy, macie 72h, czyli czas do piątku godziny 00:30.

#mirkodraftnba
  • 7
GIBPOTATOE VS KOSTEQ64

OPIS OD GIBPOTATOE

Moja startowa piątka to..... TAK NIE MA NASHA. Bo mnie gnoicie za jego obecność. Ale tutaj moze zadziałać. Postaram się opisać to, co zaświtało w mojej głowie

PG - Cooper
SG - Drexler
SF - Bryant
PF - Laimbeer
C - Russell
6 - Nash

Obrona: Pojedynek tytanów nam się szykuje. Wilt vs Bill będzie głównym pojedynkiem spotkania. I tak jak każdy z nich będzie świetny
ZOJMERS VS JNK21

OPIS OD ZOJMERS

Skład na mecz
PG Kidd
SG Wade
SF Havlicek
PF Nowitzki
C Shaq
6 Schrempf

W tym meczu głównym problemem będzie Magic. Co działa na moją korzyść? To, że wjazd pod kosz jest mocno ograniczony przez masywnego Shaqa, a Magic nie ma zbyt dużej skutecznośći na trójce (.241 w przez całą karierę w PO).
Będzie można więc odpuścić trochę krycie na obwodzie na Magica i dać
VOJTAZZZ VS AVENERGAL

OPIS OD VOJTAZZZ

Biedny Rodman, ledwo podniósł się po starciu z Birdem, teraz czeka go James

Nie ma co czarować że na Jordanie usiądzie ktoś inny niż Payton, więc może od razu zróbmy z tego pojedynek i zostawmy Billupsa ponownie na ławce. Co nam to da? Ogromną przewagę na pozycji numer 3, gdzie Carmelo po raz kolejny dostanie albo Roberta Horry’ego, słynącego z tego, że poza 7 mistrzostwami nie
PAROOOW VS BURBONEK7

OPIS OD PAROOOW

Okej, kolejny mecz, kolejny opis. Tym razem burbonek7.

Tutaj znowu mam "przeczucie". Poprzednie 2 mecze nieźle przeczytałem, teraz postaram się zrobić to podobnie. Są 2 opcje, ale podejrzewam pierwszą, dlatego druga okrojona. Najpierw przeczytaj skład przeciwnika, potem wybierz opcję którą wybrał, nie musisz tracić czasu na oba opisy, ale polecam jednak zapoznanie się z każdym ;)

OPCJA A

Sam podpowiadałem to zagranie, z tego co widziałem
APPYLAN VS PIOTR-ZBIES

OPIS OD APPYLAN

s5:
Curry
West
Barkley
Duncan
Parish
6th man: Rice

Rice gra 20 minut w meczu, w 2 i 3 kwarcie po 10minut, 8 minut za Barkleya, po 6 za Curry'ego i Westa (wówczas Rice jest dwójką).

Atak:

Główną bronią w meczu czynię moich rozgrywających, czyli Westa i Curry'ego. Ani Kevin Johnson, ani Vince Carter nie są dobrą bronią na nich. Jak nimi gram? Pick'n'roll z wysokimi.
MIROSLAW_SUCHOKLATES VS KTOSTUJESDIESLEM

**OPIS OD MIROSLAW_SUCHOKLATES**

PG. Stockton
SG.R. Miller
SF. Dom. Wilkins
PF.Karl Malone
C.BigBen
6. Elvin Hayes

Ciezki pojedynek. Ponownie podstawa ataku beda akcje Pick&Roll, choc nie tylko pary z Utah.
Stockton kryty przez Robertsona, bedzie dosc mocno ograniczony ofensywnie, dlatego Malone, kryty przez znakomity duet defensywny Mutombo-Jones, bedzie musial w tym meczu czesciej odgrywac do partnerow. W przypadku przejecia krycia, czy podwojenia celem powstrzymania P&R przez kogokolwiek, diesel zawsze