Wpis z mikrobloga

543843 - 313 = 543530

Odprowadzenie @metaxy'ego na wyprawę dookoła Polski.

Wyruszyliśmy z punktu zbiórki chwilę przed 8.00 w składzie @byczys, @Marcin_od_Tribana i ja. Kierunek Klucze i punkt widokowy Czubatka na skraju Pustyni Błędowskiej. Tam też mieliśmy się spotkać z #rowerowykrakow. Lekko się zdziwiłem, że @metaxy'emu towarzyszył tylko @Cymerek. Liczyłem na większą delegację z Krakowa.
Tak więc w piątkę ruszamy do Częstochowy, odwiedzając po drodze zamki w Ogrodzieńcu, Mirowie, Bobolicach i Olsztynie. Ten ostatnio zrobił na nas najgorsze wrażenie. Główny widok na zamek "przyozdobiony" dmuchanymi zjeżdżalniami, co @metaxy trafnie podsumował, jako typowy przykład polskiej cepelii.
W samej Częstochowie tradycyjny postój w Macu (nareszcie były kupony ;)), podczas którego dołączył do nas @Jarython. Potem jeszcze po zdjęcia na Jasną Górę i do sklepu uzupełnić zapasy w bidonach. Tutaj też pożegnaliśmy się z @Cymerek, który pojechał swoją trasą na pociąg.
Po ok. 25 km nastąpił kolejny podział grupy. @metaxy i @Jarython trasą na zaliczanie gmin, a my najkrótszą drogą w kierunku Katowic, gdzie @byczys odbił do domu, a my z Marcinem, zgodnie z wcześniejszym planem, pojechaliśmy dokręcić do 300 km.
Dzięki wszystkim za wspólną jazdę!
@metaxy - powodzenia w dalszej trasie. Szerokości!

#100km (nr 37) #200km (nr 9) #300km (nr 2)

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #szosa
Pobierz Mortal84 - 543843 - 313 = 543530

Odprowadzenie @metaxy'ego na wyprawę dookoła Pols...
źródło: comment_X9TkQfxsYC0P0gQlWZILkG0t6neJecH3.jpg
  • 7
@kasiknocheinmal: Ostatnio uświadomiłem sobie, że jednak 100 czy 200 km to dla większości ludzi jest spory dystans i duże wyzwanie, bo ja już to traktuję w kategorii takich średniaków :)

jeszcze się nie wkręciłem w krakowskie towarzystwo


@Eestel: A to była ku temu dobra okazja. Następnym razem ;)

moje strony tak bardzo spoko


@cierpkiezale: A które to strony konkretnie?