Wpis z mikrobloga

kosteq64 - appylan
Daliście strasznie długie opisy, więc ciężko się do wszystkiego ustosunkować, moja subiektywna opinia połączonaj z waszymi "wypocinami".
Pod koszem wiadomo, że przewaga gabarytu Wilta, ale rzut z półdyszki Parisha faktycznie może powodować oczyszczenie się malowanego, ale z drugiej strony, czy bedzie to wykorzystane skoro taktyka ma się opierać na rzutach Currego? Jego wjazdy pod kosz nie zawsze bywają skuteczne. Z drugiej strony najlepszy PF w historii, który nieważne od przeciwnika da sobie radę, tutaj przewaga, choć przy twardej obronie nie taka wyraźna. Jest też Kawahi, który pomimo tego, że jeszcze się rozwija jest już najlepszym obrońcą ligi, może poradzić sobie w obronie, jednak faktycznie jego bieg do kontry może być ograniczony. Sam nie wypunktuje rywala, jednak jest tutaj nieocenionym graczem all around. Krzyś Paweł może mieć problemy z zatrzymaniem przyprawy, jednak w ataku jego wpływ może być ogromny.
Podsumowując. Jeśli chodzi o taktykę to podoba mi się appylana, w ogólnym moim rozrachunku matchupów jest 2.5:2.5, więc minimalnie, ale wygrywa appylan.

piotr-zbies - parooow
Props paroow za miły dla oka opis, dobrze się go czytało. Za to nie ma punktów, więc opis.
Ogólnie zgadzam się z paroowem, że siła Piotra w ataku jak i obronie będzie mocno ograniczona. Jednak jedno mnie mierzi, paroow napisał, że nie patrząc na rzut będzie wracał do obrony,
spowoduje to, że wieże nie będą zbierać w ofensywie, więc dobitki w przypadku nie trafionych rzutów nie będą miały miejsca. Jabbar dla mnie jest opcją w ataku nie do zatrzymania,
a w dodatku czapującym w obronie. Pod koszem da sobie radę, jego skyhook jest nie do zatrzymania. Tutaj przewaga Piotra, jednak na PF paroow niszczy.
Isiah faktycznie ograniczał Johnsona, więc niestety ale rozegranie też jest ograniczone. Wbicie pod kosz jest prawie niemożliwe bo paroow ma go świetnie obsadzonego.
Vince na Durmasie? Też niekorzystnie.
Niestety faktycznie, zły matchup pod każdym kątem. Jedyna szansa to słaba skuteczność rzutowa zawodników paroowa i zbieranie piłek, co jest jedynym ratunkiem,
jednak cięzko w to wierzyć, ze cała 6 będzie pudłować.

Punkt dla paroow

burbonek7 - miroslawsuchoklates
Tutaj na rozegraniu przewaga Stocktona, Regie Miller również dla mnie jest fawotyrem w starciu z Jonesem czy Peją. Dalej jednak przewaga Pippena nad Wilkinsem, którego największa
broń zostanie skutecznie ograniczona. Bardzo ciekawy pojedynek na PF. Tutaj dla mnie KG nieznacznie wygrywa, szczególnie, że potrafi lepiej bronić. Tutaj Ben Wallace raczej
nie zagrozi zdobyczą punktową. Jednak jego defensywa ograniczy Alonzo. Dla mnie w matchupach jest ponownie 2.5:2.5, myślę jednak, że Stockton lepiej pociągnie grę niż AI
więc przyznaję punkt dla miroslaw
suchoklates

ktostujestdieselem - Vojtazzz
Tutaj wybaczcie, ale nie mam weny. Bowen nie ograniczy Jordana, bo raczej nikomu sie to nie uda. Bird nastuka sporo punktów.
Pozycja 3 to przewaga Vojtazzza, dla mnie jednak Big O dobrze będzie dyrygował teamem, Mutombo wydefuje malowane.

Wygyrwa ktostujestdieselem

jnk21 - gibpotatoe
Bill Russel ograniczy second chance points rywala swoimi zbiórkami, a w dodatku nie pozwoli Howardowi na rozbrykanie się, pod koszem przewaga gibpotatoe.
Ciekawiej zaczyna się robić na innych pozycjach. Nash raczej sobie nie pobryka, jego rola jest tutaj mocno ograniczona. Dr J prawdopodobnie ograniczy skuteczność Kobiego w atau
choć i tak Kobe nastuka pewnie wiele punktów, jeśli ma holować cały czas piłkę w ataku mając na sobie dobrego obrońcę, to nie wiem czy da rade wygrać ten mecz.
Jednak Drexler to też bardzo dobry gracz, jeśli Kobe zagra drużynowo, to może to wyjść na dobre.

Tutaj nieznacznie ale wygrywa gibpotatoe

#mirkodraftnba
  • 2