Wpis z mikrobloga

@Glenroy: No tak się właśnie zastanawiałem ile są w stanie takie silniki zrobić km zanim wyzioną ducha. Bo na allegro mało który ma 100tys na liczniku(w końcu te motocykle są już prawie pełnoletnie) a większość ma chyba z 30tys.

A wole mieć prawdziwy przebieg i wiedzieć co było robione niż się zastanawiać z ilu był skręcony i jak wyglądała jego historia.
@ImeNs: Ja mam licznik taki mechaniczny i przy zakupie w ogóle na niego nie patrzyłem. Tzn, spojrzałem, ale żaden to dla mnie wyznacznik. Patrząc na skrajne przypadki- 100 tys. km tras ze stałą prędkością, albo 30 tys. km pałowania po wioskach na kole i palenia gumy.
@ImeNs: To zależy, trzeba zmierzyć spręż, popatrzeć na grubość płytek bo zakres sie może kończyć, kosz sprzęgła (łatwiej powiedzieć niż zrobić), sprawdzić biegi dokładnie, wrzucanie 2ki przy ostrej piź... Ale 100 kkm to nie jest kres tego modelu silnika. Gx
@Stitch: kurcze, to nie dobrze. Bo podobają mi się jeszcze pierwsze sv650 (ja chyba lubie brzydkie motocykle( ͡º ͜ʖ͡º)) no i cena ich jest zachęcająca jak na pierwsze moto.
@Stitch: no co?( ͡º ͜ʖ͡º) przynajmniej nie będzie mi go szkoda jak gdzieś lekkiego szlifa zaliczę. Później kupię coś lepszego, ładniejszego i dopieszczonego.
@Stitch: nie no spokojnie, pytałem tylko o przebieg. Co chce kupić to już dawno wiem. Tak więc raczej pytań co mam kupić nie będzie(więc nie bój się, nie będę tu spamował). Jedynie co, to może wrzucę tutaj kiedyś zdjęcie pod tag #pokazmotor jak już uda się coś upolować