Wpis z mikrobloga

Słuchajcie Mireczki, kojarzycie tę książkę, o której teraz tak głośno, "Najwyższa jakość"? Nie uwierzycie, ale przed chwilą byłem w sklepie i okazało się, że wadowicki Maspex, producent wielu znanych w Polsce produktów spożywczych najwyraźniej postanowił wykorzystać medialny szał i wykupił prawa do marki, a następnie stworzył KAKAO (czaicie? BO AUTOR MA NA IMIĘ CACAO, więc pasuje IDEALNIE!!!) - w opakowaniu inspirowanym okładką książki! Ktokolwiek wpadł na ten pomysł, powinien zostać opsypany złotem, przecież to genialne!! Chyba nigdy nie byłem pod takim wrażeniem jakiegokolwiek pomysłu marketingowców. Wszystkie te idiotyczne product placementy, reklamowanie produktów przez znanych aktorów czy sportowców... To wszystko się chowa przy tym co zrobił Maspex! Ja jeszcze "Najwyższej Jakości" nie czytałem, bo teraz sesja i sporo na głowie, ale po przeczytaniu wszystkich entuzjastycznych recenzji planuję to zrobić, dlatego też od razu zakupiłem kakao Maspexu, wiedząc, że na pewno jakiś procent z ceny trafi do kieszeni autora, który w pełni na to zasługuje. Jeszcze raz: brawo marketingowcy Maspexu! Brawo, to co zrobiliście jest genialne!!!
#maspex #kakao #marketing #reklamakreatywna #decomorreno
Pobierz
źródło: comment_lAJ3sG0uLNse6zAm3tobNI1Bag2QntJj.jpg
  • 6
@philger: Najgorsze, że kakao nie różni się wizualnie od książki, teraz jakieś trolle przenoszą książki do działów spożywczych a kakao na półki z książkami... A na internetach próbują wszystkim wmówić, że książka nie istnieje, i jest tylko kakao, a jak ktoś pisze na ten temat, to próbują uciszyć pisząc, że "to było śmieszne 3 dni temu", bo się boją, że się ich niecne oszustwo wyda... ( ͡° ʖ̯ ͡