Wpis z mikrobloga

@RPG-7:

Trzeba jednak pamiętać, że lata 2006 i 2007 to szczyt koniunktury, która rozpoczęła się wraz z wejściem Polski do Unii Europejskiej. W latach 2004-2006 Polska gospodarka rosła w tempie średnio o ponad 3 punkty procentowe wyższym niż Unia Europejska. Wzrost 3 proc. w UE oznacza ponad 6-procentowe tempo w Polsce. Dobra koniunktura trwała w Polsce dłużej niż w Unii, gdzie już w 2008 roku zaczęło się wyraźne spowolnienie. Polska osiągnęła
@koroluk: ta ta, ja to lubię w niej to najbardziej że ona w sumie była z PO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
to powinno otworzyć oczy każdemu który jest PO któreś ze stron, a od tego zaczął op

@rzep: to takie są heheszki, każdy jeden mądry, ale w demokracji, wybór to sztuka kompromisów, ja ludzi którzy wiedzą na 100% po prostu nie szanuje i z doświadczenia wiem
@rzep: nie znoszę fapania do PKB ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Między innymi kilkakrotnie nowelizowano ustawę o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, wprowadzając wyższą indeksację, uchwalono nowelizację ustawy o dodatku pieniężnym dla niektórych emerytów, rencistów i osób pobierających świadczenie przedemerytalne, wprowadzono wyższe zasiłki porodowe

Przedłużane było prawo do wcześniejszych emerytur, które co roku zwiększały koszty państwa.


Czyli sam socjalizm @koroluk powinien sie cieszyć ( ͡°
@rzep: Dla mnie to jest niesamowite ile psychofanów pisu ujawniło się tutaj na wykopie po wyborach. Wcześniej przed wyborami wszyscy jechali po Platformie była to naturalna kolej rzeczy żeby zdetronizować partię rządzących. Dopiero teraz kiedy wchodzą na główną materiały szkalujące aktualnych rządzących widzę w jakim bagnie siedziałem przez ostatnie 7 lat.

Nie dziwi mnie już społeczeństwo podzielone głównie na dwa obozy.
@rzep: Jaranie się PO jest tak samo śmieszne jak jaranie się PiS-em. Sam chyba wolałem PO za Tuska, ale to niezdrowe podniecanie się tą partią to przesada. Ja mam inne pytanie do lewicy. Ty może jesteś z tych mondżejszych może nie, nie wiem, przekonamy się...
Fapujecie się do Balcerowicza i Tuska jednocześnie, a co z likwidacją składek w OFE? Balcerowicz był przeciwny temu zabiegowi, a Tusk ją oczywiście forsował - co
Pobierz
źródło: comment_QtG42C6nYCCLdSKJ5bQRyWkIvfcy1Quw.jpg
@RPG-7:

deficyt 2005-2007 spadł


No i czego to ma dowodzić?

Primo: powinno się patrzeć na lata 2006-2008. To nie PiS uchwalał budżet na rok 2005. Ustalał za to na 2008, kiedy już rządziła PO.

Secundo: jak się rośnie w tempie 7%, to można zrobić ministrem finansów nawet Maciusia z "Klanu", a i tak deficyt się nie rozhasa. Dlatego ekonomiści wymyślili coś takiego, jak deficyt strukturalny, który już tak różowo nie wyglądał.
@jakubito:

Jaranie się PO jest tak samo śmieszne jak jaranie się PiS-em. Sam chyba wolałem PO za Tuska, ale to niezdrowe podniecanie się tą partią to przesada.Ja mam inne pytanie do lewicy.


Jak PO rządziło to ich krytykowałem. Teraz rządzi PiS, więc krytykuje PiS.

Ty może jesteś z tych mondżejszych może nie, nie wiem, przekonamy się...

Fapujecie się do Balcerowicza i Tuska jednocześnie, a co z likwidacją składek w OFE? Balcerowicz