Wpis z mikrobloga

Czy są tutaj mirki, które rekrutowały się na studia rok temu?

Jak to jest? Kiedy składam podanie? Po wynikach maturalnych czy już teraz? Bo mi znajomi tak namieszali w głowie że już nie wiem jak to się robi. Na moją męską głowę składanie podania bez wyników matur to bezsens bo co jak się nie zdało? Kasa w błoto. Weźcie mi to wytłumaczcie krok po korku bo juz nie ogarniam.

Planuje złożyć na Uniwersytet Rzeszowski, Politechnike Lubelska i pewnie Rolniczy Kraków.

Swoją drogą, jeśli złoże podania wszędzie to jak zdecyduje się na coś konkretnego już to reszta zwraca mi kasę po nie wybraniu ich uczelni? Jak to jest?

#studbaza #polibuda #uniwerek #kiciochpyta
  • 5
@SquashPL zazwyczaj rekrutacja i wpłacania kasy zamyka się przed terminem wyników matur. Uczelnie też muszą na czymś zarobić więc lepiej się spiesz bo rekrutację zamykają się pewnie lada moment.
@ZajebbcieTrudnyNick ja wiem ze są tutaj sami programiści 15k z AGH, PWR i Jagielonskiego ale coś trzeba wybrać. Poza tym to jedna z opcji a nie konkretna ta gdzie chce pójść. Bardziej celuje w Lublin i może Kraków Rolniczy choć nie wiem bo to drogie miasto.