Wpis z mikrobloga

@suseu: Wiem, że to Whistler, ale gdzieś w UE bym tak chciał polatać. Najchętniej w zasięgu samochodu - Czechy, Austria?

@g3ko: @Saeglopur: Oprócz Bielska zdecydowanie jeszcze Srebrna Góra, zajawka czegoś fajnego jest też koło Wrocka (Suliwoods), ale to dalej nie ten poziom latania.
  • Odpowiedz
@TwigTechnology: w koutach nie masz takich sekcji stolików. Fakt, bikepark jest jak na razie chyba najlepszym w jakim byłem, bo długie trasy i mocno techniczne. A nie, przepraszam, jest nowa odnoga na trasie, z samymi stolikami i muldami, ale daleko temu do a linea z Kanady.
  • Odpowiedz
@Abovd: Ale na w Kanadzie na jednej "górce" masz kilkadziesiąt kilometrów tras, a u nas w okolicy kilka, to spora różnica. Wydaje mi się jednak, że trzeba cieszyć się, że coś w ogóle jest, że ludzie tworzą nowe miejsca (jak np. Enduro Trails w Bielsku, swoją drogą polecam tam DH+, Stary Zielony i Kryśkę na Magurce)

@TwigTechnology: a Ty sprawdź sobie aplikację TrailForks (do pobrania na GooglePlay) masz
  • Odpowiedz
@JesseJames91: spokojnie znam dobrze realia bikeparkow w Kanadzie i Europie. Ja sie bardzo cieszę z tego co jest, powstają nowe trasy i ośrodki, mamy blisko do Słowacji, Czech, Austrii, i dalej na zachód coraz lepiej tylko jest.
  • Odpowiedz