Wpis z mikrobloga

@jamnig
to uczucie kiedy śmieszek idiota dostaje odznaczenie w czasie krótszym niż gnida.

linia portalu jako stronki z śmiesznymi obrazkami niezachwiana nawet przez chwilę xD
  • Odpowiedz
@a__s: Jego artykuł lub jego znaleziona sprawa trafiła do mediów? Wątpie. Odznaczenie zawsze trafiało do ludzi ktorzy wzbudzili jakieś zainteresowanie czymś co było zazwyczaj związane nie z nimi.
  • Odpowiedz
Odznaczenie zawsze trafiało do ludzi którzy wzbudzili jakieś zainteresowanie czymś co było zazwyczaj związane nie z nimi.


@Usunelem_Konto: Nie zawsze tak jest. Odznaczenie przyznajemy jeśli sprawisz, że twoją sprawą, tematem, tobą zainteresują się media.
  • Odpowiedz
@a__s: Ale robiąc to daliście jeszcze większa pożywkę do robienia z niego beki. Czy zapytaliście go o zdanie czy chce taką odznakę? Daj sobie tez odznaczenie "afera w zbożu" skoro ja mam taki pomysł jako użytkownik. Dobrze wiesz co on czuje bo sama przez to przechodziłaś ale twoją aferkę dało rade wyciszyć.
  • Odpowiedz
Czy zapytaliście go o zdanie czy chce taką odznakę?


@Usunelem_Konto: Nie znam ani jednego przypadku, w którym przed przyznaniem tego odznaczenia pytaliśmy użytkownika o zgodę. Przeważnie wygląda to tak, że społeczność sama wyszukuje osób, którym należy się odznaczenie i nam je zgłasza. Jeśli istnieją powody do odznaczenia - odznaczamy. To nie jest negatywne odznaczenie, po prostu - za sprawą tej osoby Wykop pojawił się w mediach.
  • Odpowiedz
@jamnig: fajnie, teraz wymyslcie odznake "bomber: dla osob ktore wysadzily przynajmniej jeden tramwaj" i czekajcie na zjebow, ktorzy dla internetowej atencji beda zbierac takie wlasnie acziwmenty.
  • Odpowiedz
@a__s: tia.. pewnie, nagradzajcie jeszcze takie akcje. a tak swoją drogą, czy jak ktoś tu napisze, że strzeli samobója i zrobi to skutecznie, po czym media napiszą, że szkalowali go tu nie gorzej niż papieża, to też dostanie pośmiertnie takie odznaczenie?
  • Odpowiedz
@Baksju: Zrozum amebo, że jakby pisali o tym wysadzeniu w mediach, to też byś dostał Reportera. Dostałbyś nagrodę Nobla i pisali o tym? Reporter. Zabiłeś prezydenta? Reporter. Czaisz, czy uskuteczniasz bóldupy tylko po to, żeby bóldupić?

A jak ktoś uważa, że ikonka na profilu to nagroda, to pozostaje mi tylko współczuć. XD
  • Odpowiedz