Wpis z mikrobloga

@kawaiimaid666: ja nie lubię kłamać. Zaintrygowało mnie ile godzin poświęcam na czytanie, wliczając w pracy schemat ileśtam minut czytania, przerwa na pracę, powrót do lektury. Poza tym już uzupełniłem wartością typu 'string', więc mam nadzieję że się zabezpieczyliście przed taką możliwością.
  • Odpowiedz
  • 0
@schizotypowycynik: walidacja nigdy nie była moją mocną stroną :(
Źle zaprojektowałaś ankietę
Nie potrafię określić dokładnej
Skąd mam #!$%@? pamiętać
Zero polskich cebul - no dobra tu 0

to nie ja sobie wymyśliłam zmienną ciągłą, chętniej pytałabym się o ilość przeczytanych książek, ale wtedy to zmienna skokowa
  • Odpowiedz
  • 0
@schizotypowycynik: spoko, to drugie pytanie o ilosc czasu faktycznie sprawia problemy i niestety pewnie czesc odpowiedzi przez to odpadnie. Sama mam problem, zeby oszacowac, ale nie mielismy lepszego pomyslu. Niestety nawet za bardzo nie ma jak go zmienic bo juz zdalismy karteczke o badaniu.
  • Odpowiedz
@kawaiimaid666: to o konkretną cenę książek też. Łatwiej oszacować kwotę niż dodać co do grosza sumę, choć w tym społeczeństwie najwięcej odpowiedzi na oba pytania to ponoć zero:) zaznaczcie, że chodzi o internetową ankietę a nie przekrój społeczeństwa,
  • Odpowiedz
  • 0
@schizotypowycynik: w zamysle mielismy pytac o to klientow empiku, ale jakos tak nie wyszlo z czasem i trzeba sie ratowac w ten sposob. Poza tym nikt nie byl chetny pytac sie ludzi o to w galerii, grupa introwertykow mocno. Zastanawialam sie gdzie dac ta ankiete gdzies na fb, ale nie mam pojecia gdzie by to uszlo na sucho bez jakis spin o spam.
  • Odpowiedz