Wpis z mikrobloga

Okej, to trzeba utrzymać tempo wyborów.

Kiedy wybierałem Thomas'a kilka osób zarzuciło mi, że to przecież nie on odpowiadał za świetną obronę Pistons. Kluczem był prawdziwy bulldog na pozycji SG, Joe Dumars. Jest kilku lepszych graczy do wybrania, ale nie ma lepszych graczy do mojego team'u na pozycję SG. Potrzebuje rozciągnąć grę i pozyskać obrońcę na waszych Jordan'ów, Bryant'ów, Curry'ch i innych Wade'ów. Joe Dumars kiedy do swojego repertuaru dorzucił rzut za 3 stał się nie tylko świetnym obrońcą, ale i niezwykle groźnym graczem w ataku. Moim zdaniem, gdyby Dumars grałby dzisiaj w NBA byłby lepszą w defensywie kopią Klay'a Thompson'a. Wiadomo, że rzuty za 3 sukcesywnie z każdym sezon w NBA nabierały większego znaczenia, to widać i w jego statystykach, z każdym sezonem z małymi wyjątkami rzucał za 3 coraz więcej i coraz lepiej. Więc na SG mam gracza którego nie zostawisz wolnego na 3 punktach, gracza który również nie będzie się bał wejść pod kosz i stanie się koszmarem w obronie dla twojego najlepszego gracza. MVP Finałów 1989, Joe Dumars.

1. Vojtazzz - Michael Jordan, Moses Malone, Dennis Rodman
2. AveNergal - LeBron James, Gary Payton, Patrick Ewing
3. miki4ever - Kareem Abdul-Jabbar, Kevin Durant, Russell Westbrook
4. jnk21 - Magic Johnson, Julius Erving, Ray Allen
5. @ktostujestdieselem - Larry Bird, Oscar Robertson, Dikembe Mutombo
6. parooow - Hakeem Olajuwon, David Robinson, Isiah Thomas, Joe Dumars
7. gibpotatoe - Kobe Bryant, Bill Russell, Clyde Drexler, Steve Nash
8. kosteq64 - Wilt Chamberlain, Kevin McHale, Chris Paul, Tracy McGardy
9. appylan - Tim Duncan, Stephen Curry, Jerry West, Charles Barkley
10. zojmers - Shaquille O'Neal, Dirk Novitzki, Jason Kidd, Dwayne Wade
11. burbonek7 - Kevin Garnett, Scottie Pippen, Allen Iverson, Alonzo Mourning
12. miroslaw_suchoklates - John Stockton, Karl Malone, Ben Wallece, Reggie Miller

#mirkodraftnba
Pobierz parooow - Okej, to trzeba utrzymać tempo wyborów. 

Kiedy wybierałem Thomas'a kilka...
źródło: comment_0uJ20OdFqfINtLwRmIjIi0CqyQrtecme.jpg
  • 2