Wpis z mikrobloga

626969 - 60 = 626909

Trening z Tomkiem Marczyńskim, Masa Krytyczna i śmieszkowanie z mireczkami

Odnośnie treningu...no cóż, porwałem się z motyką na słońce bo na start przyjechali "starzy" wyjadacze o tak wytopionych nogach i takiej sile że...po 17 km spasowałem. Prędkości w zakresie 34 - 43 km/h to raczej nie mój target. A że reszta towarzystwa chciała koniecznie sprawdzić jak silną nogę ma mistrz Polski to było wiadomo, że taryfy ulgowej nie będzie. Także grzecznie się odłączyłem, żeby nie robić siary jak zaczną się srogie podjazdy. Pokręciłem więc samemu po Rzeszowie i przybyłem w okolice rynku.
Tam też spotkałem się z @zukikiziu oraz @jedzczarnekoty. Jako, że Masa Krytyczna była pod patronatem LuxExpressu zorganizowano konkurs na przebranie związane z tą tematyką. @zukikiziu przebrał się za rasowego pracownika budowy autostrad dla autobusów LuxExpressu przybywając na start z....łopatą. @jedzczarnekoty nie chciał być gorszy, wiec przebrał się za chorego pasażera którego możemy spotkać w autobusie ( ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ) Tak to sobie objechaliśmy Masę Krytyczną a jako że brać wypokowo rowerowa musi się integrować udaliśmy się w większym składzie na radosną posiadówę oraz śmieszkowanie.

I nie usunę konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rowerowyrownik
Pobierz Kafarek555 - 626969 - 60 = 626909 

Trening z Tomkiem Marczyńskim, Masa Krytyczna i...
źródło: comment_uUlaD7SCzUgAxv6zyejMX6nVmdOh9P4A.jpg
  • 1