Wpis z mikrobloga

#mirkodraftnba
Jerry West

Wybieram pana The Logo jako mojego drugiego guarda w drużynie. 6'3" wzrostu, niesamowity (jak na białasa) 6'9" wingspan to parametry które spokojnie pozwolą mi na wsadzenie Mr Clutch na pozycję nr 2. Nazywany najlepszym strzelcem sprzed ery linii za trzy (stąd jego kolejny pseudonim: Mr Outside), choć jako że analityki w tamtych latach była chałupnicza, nie wiemy jak dobry był strzelcem. Doceniany za niesamowity pull-up jumper, świetną wizję i bardzo elegancki styl gry. Poza atutami w ataku, pamiętany jest za niesamowity wysiłek w obronie. 4 razy był w pierwszej drużynie defensorów, raz w drugiej drużynie. W wieku 35 zagrał swój ostatni sezon w NBA, a zarazem, pierwszy sezon w którym zaczęto liczyć przechwyty. Miał ich aż 2,6 na mecz. W mojej drużynie pozwoli mi na uniknięcie trapowania Przyprawy, będzie bronił waszych kozaków na pozycjach 1-2, będzie rozgrywał piłkę gdy Curry będzie przechodził pomiędzy jedną, dwoma, trzema zasłonami (coś jak robi to teraz J.J. Redick) oraz, przede wszystkim, przejmował rozgrywanie w kluczowych momentach gry.

1. Vojtazzz - Michael Jordan, Moses Malone, Dennis Rodman
2. AveNergal - LeBron James, Gary Payton, Patrick Ewing
3. miki4ever - Kareem Abdul-Jabbar, Kevin Durant, Russell Westbrook
4. jnk21 - Magic Johnson, Julius Erving, Ray Allen
5. ktostujestdieselem - Larry Bird, Oscar Robertson, Dikembe Mutombo
6. parooow - Hakeem Olajuwon, David Robinson, Isiah Thomas
7. gibpotatoe - Kobe Bryant, Bill Russell, Clyde Drexler
8. kosteq64 - Wilt Chamberlain, Kevin McHale, Chris Paul
9. appylan - Tim Duncan, Stephen Curry, Jerry West
10. @zojmers - Shaquille O'Neal, Dirk Novitzki
11. burbonek7 - Kevin Garnett, Scottie Pippen
12. miroslawsuchoklates -John Stockton, Karl Malone
Pobierz appylan - #mirkodraftnba
Jerry West

Wybieram pana The Logo jako mojego drugiego g...
źródło: comment_O6RToxsVHih2GhxGnVG8xEJSgyEbTsrl.jpg