Wpis z mikrobloga

Czytam te wszystkie śmieszki, że nie podaje się informacji na temat religii terrorysty z Wrocławia i aż walę mega facepalma.
Bo jakoś nikt nie dostrzega lub zapomniał, że:
- ostatnio złapano 3 anarchistów, skrajnych lewaków, którzy próbowali podłożyć w Warszawie bombę pod radiowozem,
- niemieccy salafici ponad rok temu ogłaszali, że będą rekrutować w Polsce i, że zaczną od Wrocławia. Jeszcze za czasów PO powstał dokument o tych salafitach, który wyemitowano w TVP i który wylądował kiedyś na Wykopie.
- Były przypadki, gdy biali ludzie byli zrekrutowani do szeregów terrorystów, nawet 1 Polak się znalazł.

I teraz rodzi się pytanie, czy chłopak z Wrocławia:
a) był po prostu idiotą
b) został zwerbowany przez salafitów
c) jest ze środowiska anarchistów

Jeszcze gdzieś padła teoria, że zarówno on, jak i chłopcy z Warszawy mogą być powiązani z KOD, ale w to akurat wątpię... w końcu nie dążą oni do wojny domowej, prawda?

Nie wiem. Pogubiłem się i nie wiem co myśleć, Wykop pomóż. Wiem tylko, że śmianie się, że chłopak z Wrocławia zapewne był katolickim Sebixem jest spojrzeniem krótkim, jakby się miało klapki na oczach.

#polityka #polska #terroryzm #bezpieczenstwo
  • 5
@dasto123: Nie twierdzę, że na pewno, ale, że jest taka możliwość. Sam nie znam tej sprawy w 100%, więc nie podejmuję jej oceny.

Also

a te lajki dla Mariana, Janusza i Miriam to się wzięły przez przypadek.


Jakie lajki? O czymś nie wiem.