Wpis z mikrobloga

@dr__slim: Kiedyś obejrzałem 1 odcinek i jakoś nie przypadł mi do gustu. Przez ten czas pewnie widziałem kilka spoilerów, ale jakoś żadnego nie pamiętam. Jedyny spoiler jaki znam na ten moment, to pochodzenie imienia Hodora ;) Odpowiadam na Twoje pytanie - nie mam pojęcia co się stanie z Nedem, właśnie skończyłem 7 odcinek i skończyło się na tym, że zdradził go ten doradca z bródką (nie mam pamięci do imion).
Strasznie
@Lisek-Chytrusek: Też na początku nie mogłem się połapać kto jest kto przez co 2 razy oglądałem pierwszy sezon żeby dobrze zrozumieć. Jeśli chcesz oglądać w spokoju i cieszyć się zwrotami akcji czy innymi niespodziewanymi sytuacjami to nie wchodź tutaj więcej... zaraz znajdzie się ktoś kto streści Ci cały serial.
@Lisek-Chytrusek: Też na początku miałem problem z ogarnięciem imion i postaci jak zaczynałem to oglądać 3 lata temu. Ale potem się to wszystko poukładało. I wielki protip nie zaglądaj już tutaj bo czeka ciebie wiele fajnych i niefajnych rzeczy za które polubisz GOT.
@Lisek-Chytrusek: Krol Robert zabije królową gdyż dowie się że puszczała sie z Varysem. Nedowi sie to nie spodoba i wroci do Winterfel wybijając niewierne rody z północy. Jon zostanie królem dzikich i będzie rządził za murem. Karzeł zginie z rąk ojca za to że jest karłem. Jaime Lannister ucieknie z gwardii do Deanerys gdyż dowie się że on jest jej prawdziwym bratem i wspólnie z Khalem Drogo będą rządzić morzem traw.
@piotria: Chciałem Cię #!$%@?ć za spoilerowanie, ale coś mi nie pasuje. Jak król Robert miał zabić królową, skoro on już umarł a ona dalej żyje. Albo coś kręcisz, albo ten serial jest bardziej #!$%@? niż mogę to sobie wyobrazić
Skończyłem właśnie s03e02, #!$%@? ten serial jest, ale podoba mi się ;) Szkoda, że khal drogo nie żyje, myślałem, że będzie sieczkę robił ( ͡° ʖ̯ ͡°) Podoba mi się ta mała arya, ma jaja. No i liczę, że Jon Snow zaliczy dzikuskę ;)