Wpis z mikrobloga

Chciałem się z tym przespać bo to mój pierwszy wybór a już mam niemały ból głowy, no ale @appylan mnie popędza to nie będę blokował kolejki. Moje plany spaliły na panewce w momencie, kiedy wadliwa maszyna losująca wyrzuciła mnie poza wybór numer 9. W tym miejscu powinien zapewne pójść Bill Russell, Big O albo inny Jerry West. No ale jakoś ostatnio było o tych statsach z tamtej epoki i zaczęło mnie to uwierać więc nie wybiorę żadnego z nich. Wezmę za to zawodnika, który na pewno nie jest TOP11 all time, pewnie nawet TOP20, ale pasuje mi do konceptu zespołu więc postawię na niego. A więc...

With the eleventh pick in 2016 #mirkodraftnba the @burbonek7 select Kevin Garnett from Farragut Academy.

W Minnesocie kręcił fajne cyferki, był MVP, wprowadzał drużynę do playoffów, ale przełożyło się to na zaledwie jeden finał konferencji. W 2007 roku przeniósł się jednak do Bostonu, w pierwszym sezonie został najlepszym obrońcą ligi i zdobył upragnionego misia. Pierwszego i ostatniego. Przede wszytki świetny obrońca, na czym mi szczególnie zależało, zdobył raz DPOY, 9 razy w pierwszej drużynie najlepszych obrońców. Z charakteru dobry wariat, lubił wejść przeciwnikowi na głowę, szepnąć jakiś komplement na ucho. Taki trochę Draymond Green, tylko nie kopał ludzi po jajkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Vojtazzz - MIchael Jordan
2. AveNergal - LeBron James
3. miki4ever - Kareem Abdul Jabbar
4. jnk21 - Magic Johnson
5. ktostujestdieselem - Larry Bird
6. parooow - Hakeem "The Dream" Olajuwon
7. gibpotatoe - Kobe ''Black Mamba'' Bryant
8. kosteq64 - Wilt "Witaj" Chamberlain
9. appylan - Tim Duncan
10. zojmers - Shaquille O'neal
11. burbonek7 - Kevin Garnett
12. @miroslaw_suchoklates -
burbonek7 - Chciałem się z tym przespać bo to mój pierwszy wybór a już mam niemały bó...
  • 2