Wpis z mikrobloga

Który najlepszy z najtańszych #smartfon na #gearbest ?

Mirki pomóżcie. Szukam telefonu dla pewnej dziewczynki lvl8 która przychodzi się bawić z moją córeczką lvl1.7 i bardzo dobrze się nią opiekuje. Mama w pracy a tata nie będzie skakał więc mała robi dla mnie wielką robotę.
Kiedyś kupiłem jej jakieś g... na allegro ale jej brat się dorwał i pseudo smartfon w częściach. W tych samych pieniądzach są na #gearbest o dużo lepszych parametrach.
Jej braciszek dostał ostatnio nowy od babci ale nie wolno dotknąć, na komunie kupiłem mu lapka to też nie pozwala jej korzystać pomimo próśb, to jego i uj. Tak samo było już z kilkoma urządzeniami u nich w domu "co Twoje to moje, co moje to nie ruszać". Dziewczynka smutna bo sobie w jakieś bańki nie może pograć, albo posłuchać muzyki na ytb. A gówniak zawalony sprzętem i ogląda #!$%@? majkrafta całymi dniami na ytb. Dajcie jakieś propozycje niech go złapie porządny bul dupy bo pokazuje się u nas jedynie jak urodziny czy gwiazdka się zbliża. Dajcie coś na andku, ja to zablokuje dam przykazanie że zabiorę jak mu będzie dawać. Niech sobie przesuwa te swoje kafle na windzie od babci.

Pomóżcie, tel nie musi być wysokich lotów ale żeby też nie rozpadał się w dłoni.
#smartfon #chinskiecuda może #aliexpress #sadstory #truestory więcej tagów nie daje bo CZARNOLISTO OD ZWIADOWCÓW CHIŃSKICH!
  • 8