Wpis z mikrobloga

Tak w temacie nowego DOOM przypomniała mi się inna gra, która była namiastką tego klimatu na #amiga. Wyszła bodajże 2 lata po swoim pierwowzorze. Trochę dyskietek zajmowała, a grało się w nią świetnie! Jedni mieli swojego Dooma, drudzy Wolfensteina, a inni bawili się w cytadeli :) No i najważniejsze - to była nasza rodzima produkcja. #nostalgia #staregry #pokolenie80s
n.....r - Tak w temacie nowego DOOM przypomniała mi się inna gra, która była namiastk...

źródło: comment_sbWUfqkkJ70lqeFSbWSwoHe6LBycdqz5.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@zolwixx: co do joystickow to chyba żadna gra nie łamała ich więcej jak Sex Machine :> gra była dosyć charakterystyczna z jeszcze bardziej charakterystycznym sposobem "grania" w nią :F niestety nie mogę znaleźć screena :P
  • Odpowiedz
  • 0
@tank_driver: moj dopiero 1.5 roku wiec do kompa nie podchodzi :p na wszystko bedzie czas. Mam taka skrzyneczke z gameboyami. i szukam mario na advance, myslalem zeby je zamienic na amige ale chyba po prostu odloze kasiore i kupie :p moze byc tak ze mu sie to nie spodoba i powie tata co to za crap xD
  • Odpowiedz
myslalem zeby je zamienic na amige ale chyba po prostu odloze kasiore i kupie :p moze byc tak ze mu sie to nie spodoba i powie tata co to za crap xD


@nightstalk3r: Jeśli chcesz Amigę kupić to lepiej kupić jak najwcześniej, ceny dosyć szybko lecą do góry i coraz trudniej będzie wyłapać niezajechany egzemplarz. A1200 + karta 030 + 8MB + karta CF + Indivision AGA żeby mieć ładny obraz
  • Odpowiedz