Wpis z mikrobloga

Dziś pożegnamy jeden z najlepszych seriali jakie dane mi było oglądać. Serial na który z utęsknieniem czekałem w każdy piątek od 3 lat, serial który mnie bawił i łamał (Siobhan #pdk) serial w którym króluje seks, przemoc i tona akcji, czyli to co tygryski lubią najbardziej.

I po tytule ostatniego odcinka (REQUIEM) czuję że będzie dużo śmierci.

Kurcze, smutno mi, ale najgorsze dopiero nadejdzie. Za tydzień, gdy będę czekał na odcinek którego nie będzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Karty zostały rozdane. Czas na ostateczne rozstrzygnięcie.
#banshee #seriale
SystemHalted - Dziś pożegnamy jeden z najlepszych seriali jakie dane mi było oglądać....

źródło: comment_tcWNdR2cviKjVK8APsWLs5wDs9f86Y9i.gif

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@SystemHalted: nie dałem rady, chociaż podchodziłem do tego dwa razy, zbyt niedorzeczny jak dla mnie.
Główny bohater niby jakimś tam zbiegiem jest i się podszywa pod szeryfa, ale #!$%@? wszystko i wszystkich i nikt mu nic za to nie robi. Każdemu dokopie, każdą laskę wypiłuje, zawsze jest na kacu i do tego nie patrzy na eksplozje. Coolness over 9000.
Do tego kumpel haker murzyn który przez IE hakuje się do każdej
  • Odpowiedz
@SystemHalted: Ja mu po tej koncowce zmienilem oceny na portalach z 8/10 na 9/10. Uznałem, że będzie mi brakować wszystkich postaci. Aczkolwiek cieszę się, że twórcy postanowili zakonczyc go w sensownym miejscu zamiast lecieć taśmowo i bez polotu dalej.
Każdy, kto mówi jakoby ten serial miał naiwną fabułę ma po części rację, ale też nie widzi gdzie leży siła Banshee - w mocno zarysowanych, wielowymiarowych postaciach. Jako fan dobrego kina jestem
  • Odpowiedz