Wpis z mikrobloga

Jadę właśnie tramwajem i siedzę obok pewnego niebieskiego. Patrzę - czyta książkę o intrygującym tytule: "Mężczyźni są z Marsa a kobiety są z Wenus". Nie mogłam się powstrzymać, żeby nie zerknąć i musiałam się z całych sił powstrzymywać, żeby nie parsknąć - drogie #niebieskiepaski nie czerpcie swojej wiedzy o #rozowepaski z takich książek, bo to stek bzdur i prawdziwy #rakcontent a temu niebieskiemu musze podziękować za poprawę humoru z rana ( )
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@bialaowca: co mówi kobieta, a co myśli kobieta. Co odpowiadać jak kobieta mówi konkretne rzeczy i jak to interpretować. Widziałam jakiś przykład, ze jak kobieta mowi ze jest zmęczona praca i na nią narzeka to należy jej poradzić zmianę pracy. Moze to sa zdania wyrwane z kontekstu, troszke podglądałam.
  • Odpowiedz
@xfaraday: Przeczytaj te ksiazke to zmienisz o niej zdanie, nie bez powodu sprzedala sie ona na swiecie w 50 milionach egzemplarzy. Chyba ze jestes jedna z tych polek ktora czyta dwie ksiazki rocznie i sa to dwa romanse.
  • Odpowiedz
@xfaraday: Ja tę książkę pochwalam. Wiadomo, ze nie wszytskich da się poszufladkować w schematy, ale bardzo, bardzo dużo się z niej nauczyłam. Nie wszystkie zachowania odnotowywałam w swoim związku, ale sporo z nich mi się rozjaśniło. Chociażby "faceci szukaja rozwiązań, a kobiety potrzebują wsparcia". Chłopak zawsze drażnił mnie tym, że nigdy mnie nie rozumiał czy nie współczuł kiedy mu się wyżalałam, tylko od razu proponował chłodno "to może zrób to,
  • Odpowiedz
@xfaraday: Nie wiem, nie znam, zarobiony jestem.

Ja tam osobiście wolę o kobietach poczytać w książce:

"Sztuka życia dla mężczyzn" Szczepana Twardocha i Przemysława Bociąga. Polecam!


@Namarin: Czytałem tą książkę i wydaje mi się bardzo słaba, raptem z 2 może 3 rozdziały były ok, a reszta chyba pisana na siłę. Niby z przymróżeniem oka, ale coś jednak nie pykło wg mnie.
  • Odpowiedz
Polecam 5 love languages. Nie wyjaśni jakie są kobiety i jak z nimi postępować. Ale skłoni do zastanowienia jaka jest twoja jedyna i jak sprawić by to ona się czuła kochana. Bo kobiety są różne
  • Odpowiedz
Widziałam jakiś przykład, ze jak kobieta mowi ze jest zmęczona praca i na nią narzeka to należy jej poradzić zmianę pracy. Moze to sa zdania wyrwane z kontekstu, troszke podglądałam.


@xfaraday: Przeczytałaś ze 3 zdania z kilkusetstronicowej książki i na tej podstawie stwierdzasz, że to stek bzdur i #rakcontent.
Najzabawniejsze jest, że fragment, który Cie tak rozbawił nie mógł byc w książce. Co więcej, jest w niej
  • Odpowiedz