Wpis z mikrobloga

Jadę właśnie tramwajem i siedzę obok pewnego niebieskiego. Patrzę - czyta książkę o intrygującym tytule: "Mężczyźni są z Marsa a kobiety są z Wenus". Nie mogłam się powstrzymać, żeby nie zerknąć i musiałam się z całych sił powstrzymywać, żeby nie parsknąć - drogie #niebieskiepaski nie czerpcie swojej wiedzy o #rozowepaski z takich książek, bo to stek bzdur i prawdziwy #rakcontent a temu niebieskiemu musze podziękować za poprawę humoru z rana ( )
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xfaraday: Dlaczego od początku czułem że polecisz mi książkę autora/autorki która jest kobietą :D

Kobieta pisze co mężczyźni powinni sądzić o kobietach :D to dopiero zabawne :D
  • Odpowiedz
@Namarin: czytalem i nie mozna tej ksiazki brac na powaznie. Jest kilka fajnych motywow (zazwyczaj neutralnych, jak o krawatach etc) ale ogolnie trzeba to brac z przymruzeniem obu oczu... 4/10 bo nawet smiechlem.
  • Odpowiedz
Nic, prawdopodobnie zobaczyła jedynie okładkę i trzeba było dodać ten alternatywny wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Krs90: Tez tak właśnie myślę ;) ewentualnie zmyślona historyjka, jak co druga
  • Odpowiedz
@xfaraday: Nie wiem o czym piszesz. Według mnie książka zawiera bardzo trafne obserwacje na temat obydwu płci. Mnie pomogła zrozumieć niektóre zachowania drugiej połówki. A jeśli chodzi o problemy i zachowania kobiece opisane w tej książce, w większości pokrywają się z rzeczywistością. Następnym razem polecam lekturę całej książki a nie tylko jej okładki.
  • Odpowiedz
@xfaraday: Wbrew pozorom ta książka nie jest taka głupia jakby się wydawało. Co prawda całej jej nie przeczytałam (kiedyś mam zamiar skończyć), ale uważam, że można się dowiedzieć trochę ciekawych rzeczy i poszerzyć sobie horyzont - nie trzeba jej od razu traktować jako jakiejś wyroczni zawierającej "jedyną słuszną prawdę". To samo z Volantem.
  • Odpowiedz