Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Krawwo: powiedz to mojej siostrze, która jadła jak kurczaczek, unikała fastfoodów i ogólnie nie było gdzie się doczepić, a przez tarczycę brzuch tak bardzo #!$%@?. I powiedz to mi, która wpiernicza po korek, nie odmawiam kebaba, czipsów i batonów i w ogóle raczej powinnam być #!$%@? grubasem, a mam 60cm w pasie.
powiedz to mojej siostrze, która jadła jak kurczaczek, unikała fastfoodów i ogólnie nie było gdzie się doczepić


@Warszawianka_01: Jeżeli ma brzuch "tak bardzo #!$%@?" to najwyraźniej można się doczepić, że nie bierze leków na tą niedoczynność tarczycy.

I powiedz to mi, która wpiernicza po korek, nie odmawiam kebaba, czipsów i batonów i w ogóle raczej powinnam być #!$%@? grubasem, a mam 60cm w pasie.


A kalorie w twoim organiźmie transformują się
@SeismicShake: No teraz już bierze ;) ale dyskusja wywiązała się, bo kolega podkreśla, że skoro ktoś jest otyły to wina przede wszystkim obżarstwa, a moja siostra jest przykładem na to, że to nie jest zawsze tak. A co do mnie to, nie jem jednego posiłku dziennie z reguły ;) po prostu dużo jem.
że skoro ktoś jest otyły to wina przede wszystkim obżarstwa, a moja siostra jest przykładem na to, że to nie jest zawsze tak.


@Warszawianka_01: gdzie jest niby przykładem? jeżeli jest gruba to #!$%@? za dużo, chyba prościej już nie mogę xD
@Warszawianka_01: W przypadku niedoczynności tarczycy jeżeli ktoś jest OTYŁY, to owszem, jest to wina obżarstwa/braku ruchu. Jeżeli natomiast ma nadwagę (~5-6kg nad normę), to można się tego spodziewać, choć przy odpowiednich lekach i wyrównaniu poziomu hormonów nie powinno być drastycznych zmian w wadze.

A co do mnie to, nie jem jednego posiłku dziennie z reguły ;) po prostu dużo jem.


Policzysz sobie przez tydzień dokładnie kalorie i się zdziwisz (albo po