Wpis z mikrobloga

@dluto: co do wiarygodnosci GW można mieć zastrzeżenia w kwestiach ekonomicznych, ale akurat w kwestiach tego typu jest jak najbardziej wiarygodna. A jak twierdzisz ze nie to chętnie zobaczę jak to udowadniasz na przykładach
@teren: Nie ma żadnych dowodów. Prawie ją zabił z liścia, ale sprytnie tak uderzył, że śladu nie ma, ciekawe. Już nie mówię o tym, ze sprawa nie została zgłoszona na policję, ale wyborcza łyka...
@Ganicjusz:

Nie ma żadnych dowodów. Prawie ją zabił z liścia, ale sprytnie tak uderzył, że śladu nie ma, ciekawe. Już nie mówię o tym, ze sprawa nie została zgłoszona na policję, ale wyborcza łyka...


@Ganicjusz: wielu spraw nie zgłasza się na policję
Dla mnie to nie jest argument świadczący o wiarygodności, wręcz przeciwnie.

@Ganicjusz: ale co nie jest argumentem, ze inne media o tym pisały wcześniej i ataki tam rzeczywiście były (tylko ten ostatni okazał się nieporozumieniem)?

edytowany: dobra, już wiem o co ci chodzi :) to nie był argument świadczący o wiarygodności tylko zwracam ci uwagę, że brak zgłoszenia na policje nie jest argumentem świadczącym o braku wiarygodności ( ͡° ͜
@teren: Mamy różny system wartości wartości. xd

zastanawia mnie tylko czemu jak ktoś mówi o pobiciach i nietolerancji to po lewej stronie wszystko jest brane na wiarę.

A kiedy ktoś z prawej strony mówi o nietolerancji niebiałych lub lgbt zaznaczając, że ma znajomego do mniejszości to od razu jest obsypany komentarzami "taaaaaa znam takich, każdy tak mówi XDDDD"
@teren: trzeba być ultra naiwnym, albo mieć wyjątkowo złą wolę, żeby wierzyć w tak bzdurny artykuł. przecież tam zupełnie nic się kupy nie trzyma.
45-letni osiłek o rozmiarach większych niż Pudzian za czasów strongmeństwa, szkolony od najmłodszych lat w czynieniu krzywdy w taki sposób, żeby nie było śladów - o czym poszkodowana wie, bo urodziła się w podwarszawskiej miejscowości.
Na dodatek poszkodowana nie boi się, dumnie stawia czoła polskiemu rasizmowi i
pobicie Portugalczyka w Rzeszowie. Tyle było krzyku o to. Masz na wyborczej wyjaśnienie tego?


@PatologiiZew:

Z doświadczenia wiem, że dziennikarze często nie śledzą spraw które opisali na wcześniejszym etapie i brak dalszej informacji w danym tytule nie oznacza, że sytuacja jest nieprawdziwa.
Dowód poniżej.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością pseudokibiców po dwóch tygodniach śledztwa ustalili, kto zaatakował portugalskiego ucznia przebywającego w Rzeszowie. Napastnikiem okazał się żołnierz z I Batalionu
@teren:

Policja: było trochę inaczej, Brytyjczyk nam podziękował

Tymczasem krakowska policja twierdzi, że sprawa miała trochę inny przebieg. - Otrzymaliśmy zgłoszenie, w którym mężczyzna zgłaszał, że nie został wpuszczony do klubu, co jego zdaniem jest niekulturalne. Nie zgłosił, że został poszkodowany, a dzwoni jedynie informacyjnie. Mimo to wysłaliśmy na miejsce patrol – relacjonuje podinspektor Mariusz Ciarka, rzecznik małopolskiej policji.

Gdy funkcjonariusze pojawili się na miejscu, wysłuchali relacji Brytyjczyków, ochroniarzy i świadków.
@Ganicjusz:

Mamy różny system wartości wartości. xd

zastanawia mnie tylko czemu jak ktoś mówi o pobiciach i nietolerancji to po lewej stronie wszystko jest brane na wiarę.

hehe zabawne zwłaszcza w kontekście tych wszystkich prawicowych fałszywek na wykopie dotyczących imigrantów. Co do rasistowskich ataków jest wystarczająco dużo potwierdzonych przypadków

A kiedy ktoś z prawej strony mówi o nietolerancji niebiałych lub lgbt zaznaczając, że ma znajomego do mniejszości to od razu jest