Wpis z mikrobloga

@plumkajacy_kalafior: Rozumiem że dolne zdjęcie manifestacji KOD nie do końca pokazuje miejsce zajmowane przez protestujących ale na pierwszy rzut oka widać że obejmuje mniejszy obszar niż siepacze Kim Dzong Una.

Dla mnie takimi tandetnymi kłamstwami ta ekipa KOD'owców zrównuje się z wyśmiewanymi manipulacjami rządu PiS z lat 2005-2007, używają podobnych zabiegów. Ale mnóstwo ludzi ma dosłownie #!$%@? krótką pamięć. Naprawdę nie mam innych słów. Dlatego nie lubię KOD bo jest podszyty
@plumkajacy_kalafior:
Po. 1. Skąd informacja, że na zdjęciu jest 100k żołnierzy?
Po. 2. Zdjęcie z Polski jest zupełnie inaczej wykadrowane.

W trakcie wizyty B16 do Polski msza na Pl. Piłsudskiego w Warszawie (tam skąd pochodzi zdjęcie) zgromadziła ~300k osób. Foty z mszy: 1 2 Tutaj natomiast masz nagranie z owej mszy. Porównaj sobie ilość osób na placu, biorąc pod uwagę dodatkowo jaki ogromny jego fragment zabrał ołtarz, wraz ze strefą buforową
@Maze21: można sobie oba place zmierzyc. Plac koreański jest 3x większy. OFc mierzyłem bez skrawków bo widać, że cały nie zajęty. Ze skrawkiem było by 4x. Plac w Wawie zmierzyłem rzecz jasna z trawą bo stwierdziłem, że motłoch wpierdzielił się na trawe.

dx

I SMELL Soczysty bUL pośladków dx
@plumkajacy_kalafior: No pięknie, śliczne pomiary, jeszcze te źródło że tamtych jest 100k i wszystko elegancko.
No i w sumie faktycznie ta msza zgromadziła 300k, co dziwne, bo według Twoich obliczeń nie powinni się tam zmieścić