Wpis z mikrobloga

Jak na skakanie z piłką do kosza to i tak nie mało.


@smaky78: Myślę, że jako robienie jakiekolwiek czynności pożądanej przez wielu ludzi (oglądalność) na wysokim poziomie nie jest czymś z czym każdy może sobie poradzić ot tak, to wypłata jest średnia. Szczególnie, że kontrakty to zdaje się na rok/sezon są, a nie na miesiąc.

Z resztą to chyba tylko okrągła kwota do pokazania wyliczeń, bo 1000 czy 10000 dolców to
@einz: Imho nie wypada tak źle, nie rozumiem dlaczego jesteś tak plusowany. W niektórych stanach podatki są naprawdę wysokie jak zaczynasz zarabiać normalne pieniądze. Dochodowy federalny oraz vat (często koło 8%). Dużo osób myśli że nie ma u nich vatu dzięki czemu wszystko kosztuje grosze co nie jest prawdą.
@shus: Bo wiekszosc uzytkownikow wykopu nie ma najmiejszego pojecia o systemie podatkowym w polsce. Nie dlatego ze jest skomplikownany (bo nie jest, jest duzo prostszy niz wyliczenia OP), tylko dlatego ze nie mieli jeszcze tego na wosie czy na innej przedsiebiorczosci.

Wystarczy napisac jaki to system podatkowy w polsce jest zly i masz milion plusow. Albo napisac jak to w rumuni obnizaja vat nawet nie do poziomu polskiego. Hurr durr polski
@Trytka: Akurat osobiście uważam że system jest zły i należałoby go chociażby poprzez podwyższenie vatu do 30%(sic!) bez ulg na poszczególne produkty w zamian usunięcie podatku dochodowego, niestety jednak przez UE takie zmiany nie są możliwe.
@Zydomasoneria: Nie jestem pewien gdzie ale chyba w Holandii też zarabia się tylko jakąś część gdzie po zakończeniu kariery zawodnik może otrzymywać resztę w ratach albo od razu w całości. Ktoś bardziej obeznany może mnie potwierdzić lub zdementować.