Wpis z mikrobloga

@CiociaKlocia: to w takim razie zastanawiam się po co jest pole "401(k) contribution", czyli konto emerytalne w USA, skoro płacą soczyste składki na jakiś "pokarierowy fundusz". Chyba, że to "Post-Career" nie zakłada regularnej wypłaty do końca życia, tylko przez jakiś okres.
@vinmcqueen: Fundusz pokarierowy jest dla ich dobra bo wielu koszykarzy NBA pomimo ogromnych zarobków bardzo źle kończyło. Ja wiem, że to dorośli wolni luzie ale moim zdaniem to w porządku, że NBA myśli o ich przyszłości. Wielu z nich to dzieciaki ze slamsów i nie ogarniają takich sum. Może gdyby np. o Mikea Tysona się ktoś zatroszczył to nie musiał by teraz biedy klepać i robić z siebie błazna.
Fundusz pokarierowy jest dla ich dobra bo wielu koszykarzy NBA pomimo ogromnych zarobków bardzo źle kończyło. Ja wiem, że to dorośli wolni luzie ale moim zdaniem to w porządku, że NBA myśli o ich przyszłości


@Dziki_Odyniec: myślą też o wizerunku NBA - żeby nie wyglądało na to, że NBA ich wykorzystuje i eksploatuje a potem zawodnicy klepią biedę. Nawet jeśli to wyłącznie wina zawodnika i tak to źle wygląda w mediach
Ale jak to, taki wielki dochodowy?
I do tego składki na zus(social security), i na ofe(401) i na nfz(medicare)?

Toż to socjalistyczny raj niczym przez partię razem stworzony.