Wpis z mikrobloga

#footballmanager2013 #fm13

Nakoksowałem Legię niemiłosiernie. Mam sezon 2017/18. Zimą poprzedniego zmieniłem taktykę na klasyczne 4-4-2. Do tego nakupowałem piłkarzy za 17 mln euro. Bilans wiosną 14-1-0, odpadłem w 1/8 LM z Benficą.

W tym sezonie bilans po 5 kolejkach: 5-0-0, 18 strzelonych i 1 stracona bramka, z czego 10 strzelił mój uber-napastnik Fabio Gomes (new gen); do tej pory nie miałem króla strzelców, mimo że za każdym razem wygrywałem ligę z ogromną przewagą. Ekstraklasa ma od 2 lat 2 miejsca w LM (oczywiście nigdy niewykorzystane). Moje rezerwy (w zasadzie gra traktuje je jako drużynę młodzieżową) wygrała z Barcą w Lidze Mistrzów u-19. Mam tam napastnika z PA ok. 180 :o. Polska niedawno wygrała Euro U-21 :), ale dorosła reprezentacja nie potrafi od lat nigdzie awansować.

Skład 2017 Tylko Wolski, Żyro, Jędrzejczyk i Shytau (białoruski obrońca) nie są new genami. Do tego zimą przyjdzie do mnie nowy Ronaldinho z Brazylii i będzie walczył z Wolskim :).
  • 8
@UlfNitjsefni: raczej nic szczególnego. Wolski dobry technicznie, ale słaby fizycznie - jak w rzeczywistości :). Zresztą kiedyś tu wklejałem staty prawdziwych piłkarzy i raczej nie zachwycają. Np. wydaje się, że mam lepszych obrońców niż Jędrzejczyk, ale on ciągle wymiata i zbiera dobre noty. Reszta Legii jest na ławce jak widzisz (Furman, Łukasik - porządni zmiennicy).

New geny bardzo szybko mi się rozwijają.
@parachutes: owszem, używam czasami Genie Scouta. Nie widzę w tym niczego złego i nie uważam tego za czitowanie. Akurat tak się składa, że kupuję graczy polecanych przez scoutów, a ten napastnik, o którym pisałem, jest z mojej akademii.