Wpis z mikrobloga

Eh Mirki i Mirkówny co ja dziś widziałem. Ja rozumiem, że każdy może kochać, że miłość może być u każdego. Nawet Maciek w klanie, chłop z dałnem a przecież zakochał się w tej koleżance, też zdałnionej. Ale #!$%@? to co dziś zobaczyłem to ja nawet nie... Niepełnosprawny gość #!$%@? na elektrycznym wózku z dżojstikiem a obok #!$%@? jego kobieta 120 cm wzrostu i też ostro niepełnosprawna bo raz, że gdyby nie pchała wózka z dzieckiem to nie utrzymałaby równowagi a dwa widać, że jest mocno chora po wyglądzie jej twarzy. Dziecko będzie podobne do rodziców bo nawet jakby nakryli kocem to widać uniesione czoło, zez i krzywe rączki. Eh, panowie co raz więcej amatorów się pcha do seksu i robienia dzieci, mam nadzieję, że przejdzie ta nowelizacja ustawy i dzieci można będzie robić tylko z licencją bo serio niektórzy nie mają ani doświadczenia, ani wyobraźni ani zdrowia i na przykład mogą spuścić się na podłogę. #!$%@? ale poważnie, podszedłem zapytać, która godzina, babka coś zająkneła a typ mówi, że żona nie potrafi mówić. Mówię, śliczne dziecko, syn, czy córka? A ten mi odpowiada, że miał być syn ale jest córka i będą chcieli drugie.
Ja się nie śmieje, ale szkoda mi potem tych ludzi, bo jak ich zabraknie to kto tymi dziećmi się zajmie.
#rodzina #zwiazki #milosc #choroby
  • 6
@Stulejusz_Wielki: No np. taki Stephen Hawking to rzeczywiście zakała ludzkości i nie powinien mieć dzieci. :/

Wypowiadasz bardzo kategoryczne osądy na tematy wyjątkowo złożone i ciężkie. W dodatku żadnego wglądu w sytuację takich ludzi i jak sobie radzą z dziećmi też nie masz. Trochę słabo szczerze mówiąc.