Wpis z mikrobloga

#holandia #cebulandia mam serwis do sprzatania mieszkania , polski. Zawsze daje bonus, plus jakies meble bo jestem po renowqxji mieszkania. Sprzataczki raz juz mi przedpokoj kaznely czyms i mowilem ze ok bo jest malowanie w planie po raz 3ci. W ten weekend sprzataczki byly i byly ostrzezo d ze prosze uwazac.. Bylo malowane wiec nie zrovcie zaszorowan. No i zrobily...napisalem do szefowej ze malowanie sciany to koszt 100eur.ona zaczela mi opowiadac ze dziewczyny non stop w stresie jak do mnie przychodza bo sie boja cos #!$%@?... #logikarozowychpaskow troche... I to ostatnie bedzie srzatanie bo dziewczyny czuja stres jak do mnie przychodza bo wymagam dokladnir posprzatac . Koszt sprzatania to: 60-120 eur
  • 14
@MajsterTS: @Stah-Schek: mnie nie interesuje ile ktos bierze, to onj cene podaja a ja akceptuje lub nie, ale jak Ci ktos nowe biale sciany rysuje to sory:.. A potem ze ja zly i nieodbry i dziewczyny maja stres bo wymagam. A juz zapomnialy ze dalem in meble i inne rzefzy za free myslac ze super wykonaja prace... Bez jaj
@gregu-: dla jednych sprzątanie to umycie wanny i toalety a dla innych dodatkowo szorowanie płytek i fug, ja też lubię dokładność więc robię to sam, fakt, że posprzątanie całego mieszkania zajmuje mi cały dzień ale mam przynajmniej pewność, że ktoś taki jak piszesz nie zrobi wszystkiego na #!$%@? a ja będę się musiał pózniej kłócić, że coś jest nie tak. Spróbuj zatrudnić jedną osobę prywatnie, pewnie są jakieś serwisy ogłoszeniowe tego