Wpis z mikrobloga

Alee hype na nową platformę mam.

Chyba sprzedam w #!$%@? stare Sandy Bridge- i5 2400, 8gb ram, jakąś gówno płytę na chipsecie h61 od Asusa i GTX 960 2GB i przesiądę się na Skylake i5 6600k z jakąś płytą główną na Z170 i 16GB DDR4 RAMu. Na razie zabrakło by hajsu na nowe GPU, ale i tak na razie w nic nie gram. Ciekawe jak tam Polarisy i Pascale wypadną.

Obudowę już raczej mam zdecydowaną - SilentiumPC M60w, cooler to Silentium PC Fortis 3 HE1425. I teraz pytanie do was. Jaki zasilacz brać do 240zł i jakie polecacie wentylatory LED 140mm w kolorze czerwonym.

Aktualnie używam obudowy Zalmana Z9 z starym już coolerem Xigmateka Loki SD963 i tandetnych wentylatorów od AAB z LEDami niebieskimi.

Ogólnie planuję, aby cała kolorystyka była czarno-czerwona, klawiaturkę też mam już upatrzoną - CMStorm QuickFire Ultimate Cherry MX Brown.

Z góry dzięki za rady mistrzowie z #pcmasterrace a #consolepeasants dupa cicho. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#komputery #it #informatyka

Obecnie wygląda to bardzo #!$%@?, bo aż tak:

W obecniej obudowie zarządzanie kablami to jakaś parodia, aż mi sie sprzątać tam nie chce.
PrawdziwySkurfiel - Alee hype na nową platformę mam. 

Chyba sprzedam w #!$%@? star...

źródło: comment_jaTRUpYEyL6eB9Zp5MxV8XaOF3H5cxts.jpg

Pobierz
  • 12
core 3300


@SP42-132: ziomeczku to jest mini tower a nie full tower gdzie wpieprzam chlodnice na przod i gore.
w tym co podales to nawet na nic nie mam miejsca, a u siebie mam oddzielna piwnice.
full miejsca na okablowanie i w komplecie 3 wiatraczki, a tu cos licho.
jednak wole swoje spc.