Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie- może głupie, może mondre, nie wiem. Dlaczego właściwie osoby, które zostały oszukane przez @Supercoolljuk2 [ZŁODZIEJA] nie oskarżyły go i nie toczy się proces o postępowanie przeciwko niemu? Gdybyście złożyli pozew grupowy na pewno byście wygrali z tym osobnikiem. Tak ten borowik jeszcze śmie śmieć smieć walczyć o swoje "dobre imię". xD
To tak jak złodziej ukradnie jednorazowo coś za 500zł to niby nie ma odpowiedzialności, ale z każdą kolejną kradzieżą ten "dług" mu sie przecież sumuje i po przekroczeniu 1000zł można go wsadzić do puszki
#pytanie #zlodzieje
  • 19
@Supercoolljuk2: lol, z której dupy wyciagnales ten idiotyzm z 'lewakiem', swojej czy jakiegos brata cygana? akurat lewactwo kojarzy mi sie glownie z okradaniem spoleczenstwa, wiec chyba bardziej do ciebie pasuje, złodzieju :)
@Supercoolljuk2: a gdzie podstawowy warunek - #!$%@? nieswojej klasy? Przecież na wykopie jestes pod tym wzgledem monopolistą

tak, nie umiem czytac = nie wierze w wyimagionowane wytlumaczenie, ktore nie istnieje bo nawet #!$%@? nie jestes w stanie go zalinkowac XD idz #!$%@? lepiej #!$%@? matce z portfela dyszke, bo wychodzi ci to znacznie lepiej niz prowadzenie dyskusji - coz, cyganie juz chyba to maja we krwi. pozdrów swoją trupę :)