Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mirki ze #studbaza macie tak czasem ze prowadzacy zadaje jakies pytanie, wy znacie odpowiedz i jestescie jej pewni w 95%, nikt z grupy nie odzywa a wy i tak sie nie zglaszacie bo boicie sie ze jednak nie macie racji i zrobicie z siebie debila? ja tak mam za kazdym razem i przewaznie okazuje sie ze dobrze myslalem. a inni ludzie czasem wypalaja z takimi glupimi odpowiedziami ze glowa mala i jakos nie jest im glupio. #!$%@? jest najgorsze
#przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: coraz bardziej się upewniam, że trzeba zaryzykować i postawić na swoim, bo dwukrotnie mi życie udowodniło, że rację miałem, ale po prostu nie potrafiłem tego obronić. Raz na obronie inżynierki, a ostatnio podczas laborek, gdy nagle się okazało, że podałem wytłumaczenie pewnych nieścisłości, które występowały we wszystkich sprawozdaniach, jednak koleżanka stwierdziła, że to nie może być to, więc nie naciskałem. I nikt inny też tego nie napisał.

Trzeba postawić na