Wpis z mikrobloga

Murki jak uważacie czy alkohol to dobry środek na przełamanie nieśmiałości i zwiększenie pewności siebie? Jak miałem jeszcze te naście lat to po paru kieliszkach dobrego trunku byłem bardziej rozmowny, błyskotliwy, wyrywałem(albo raczej próbowałem wyrywać) loszki, ogólnie dostawałem +15 do social skilla. No ale jak to po alko bywa zdarzyło się(i to nie raz) #!$%@?ć jakiś żenujący szajs, przez co teraz po spożyciu alko staram się ograniczać i już nie jestem tak pewny siebie jak za dobrych lat.


#przemysleniazdupy #alkohol #stulejacontent
  • 7
@OllieNemeT: alkohol jest #!$%@?, bo się nie uczysz niczego tylko żeby więcej pić, nie mówię że nie można nigdy tego robić, ale ze swoich czynów wyciągaj wnioski, nawet jak się podpiłeś to ogarnij co zrobiłeś żeby poderwać loszke
@lubielizacosy: No właśnie, niby normalna sprawa, ale jak sobie przypomnę.. Dobry Jezu mam nadzieję, że już nikt oprócz mnie tego nie pamięta
@ceflon: Ok no to zdarzyło mi się zagadywać do loszek, zaprosić do tańca(pomimo, że nie umiem tańczyć xd), a na kolejny dzień myślę:cożem #!$%@?ł, ale to było żenujące. Na trzeźwo nie włącza mi się tryb 'mogę wszystko' tak więc nie jestem w stanie wyrywać bez alko.