Wpis z mikrobloga

Ogarnijcie się ludzie... przecież gruszka to taki nasz wykopowy Jezus. Dobry samarytanin. Żal mi się go robi, jak tak po nim jedziecie. Ale on to robi celowo. Ośmiesza #neuropa swoimi wpisami, daje takie solidne zarzutki, że każdy się łapie, a że kilka razy skonfidentował to "ooo grucha, ten to jest konfident to trzeba mu #!$%@?ć 3x mocniej, wyprzeklinać, mieszać z błotem". To wszystko jest celowe, on to wszystko przyjmuje na klatę, podpuszcza was.
On obnaża myślenie neuropy, byście wy mogli jeszcze bardziej, szczerze i bez powódek! obnażyć myślenie #4konserwy . Robicie z niego stuleja i debila, nie wiedząc, że on robi z was jeszcze większego. Nie zdziwcie się jak dostaniecie pismo od prokuratora, bo co innego rzeczowa konstruktywna krytyka czy wytykanie błędów myślenia, a co innego zwykłe buractwo i chamstwo. A sam bym się nie zdziwił gdyby te baity to była celowa zaplanowana akcja by oczyścić mirko z hejterów, albo zwyczajnie #!$%@?ć chamów.
Co w zasadzie przyjmę. Nie zgadzam się z wieloma postumentami neuropy, ale serio? chamstwem, opluwaniem atakować, zamiast rzeczowo skontrargumentować? Pisałem już kiedyś że wytknąć błędy lewicy jest bardzo prosto, bowiem nie opierają się one na czystej logice, a wątłych ideach. Kilka cyferek, myślenie na czysty zdrowy chłopski rozsądek i możecie sobie zaorać kogo chcecie. A tak to sami siebie orzecie, co widać po banach, pousuwanych wpisach i kontach. Wstyd mi za was. Ale jeśli to ma oczyścić mirko z idiotów, to jestem za.
#gruszkabagietstory
  • 10
@TymRazemNieBedeBordo: no i zabawne jest to, że nie lubię gimbopatriotyzmu a inni piszą że mam kompleksy. po czym atakują mój wygląd XD i kto tu się dowartosciowuje? ja śmiejący się z czystej patriotycznej pozerki czy oni śmiejący się ze mnie? XD
@Gruszka1992: no grucha ja do ciebie nic nie mam. Przynajmniej nie na tyle, by robić z tego jakiś wielki hałas, moja czarnolista się kończy, a tobie daleko do niej. Dla mnie te posty tak po prostu wyglądały, mogę się mylić, możesz być zakamuflowaną opcją konserwowską. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I o tym też mówiłem: robisz zarzutkę (szczerze czy nie - to nie ma znaczenia w tym momencie)
@TymRazemNieBedeBordo: Ja tam nieźle się pośmiałem, jak zobaczyłem dzisiejsze gorące to sądziłem że będą go wyzywać, ale ten festiwal #!$%@? w rzucaniu wyzwiskami począwszy od mieszkania z matką po setki komentarzy o byciu grubym zwalił mnie z nóg.
@Gruszka1992: jeśli nie chcesz by się z Ciebie śmiali - to się nie śmiej z innych - to chyba jasne w ich wypadku? Ale mirko w hejtingu przesadza (zresztą cały wykop) - więc takie zarzutki to wyłapują.