Wpis z mikrobloga

Siema Mircy, poniższy komiks powstał z dwóch powodów.

1. pod tagiem #rysujzwykopem jedna z mirabelek ogłosiła głupiąwykopowązabawę. Mirkowie w komentarzach wrzucali propozycje postaci. Ta z największą liczbą plusów miałaby zostać narysowana przez Mirabelkę. Wygrała fota pani z serduszkiem i zezem. Mirabelka zarzekała się, że jej nie narysuje, więc pomyślałam, a czemu by nie zmarnować paru godzin na studium zeza. Mirabelka narysowała jednak rzeczoną pannę/panią, kiedy byłam już w trakcie pracy i szkoda było to tak zostawić. Historia zainspirowana wykopowymi memami. Wiem, że wrzawa już opadła, zez się zbiegł, palma uciekła z ronda, ale wrzucam.

2 - nie lubiłam się z tabletem przez długi czas, tzn didżital pejnting do mnie nie przemawiał, ale ja teraz czuć, że kiedyś ten skill mi się przydać, więc traktuję to jako jedno z pierwszych ćwiczeń.

PS
Nie jestem prawicowym katotalibem, ani lewacką szmatą. Pani z serduszkiem sama się ośmieszyła. Smutne jest to, jak swoim performensem skompromitowała wszystkie osoby mające podobne do niej poglądy.

tu większy rozmiar (żeby mózg był widoczny) https://zapodaj.net/f0752d5e1ea27.jpg.html

#rysujzwykopem #komiks #pannazzezemisercemnaboku #digitalpainting
Pobierz a.....d - Siema Mircy, poniższy komiks powstał z dwóch powodów. 

1. pod tagiem #ry...
źródło: comment_lVabHL82ZaVEsIOtXc7s3nwBhfM2pKrW.jpg
  • 16
@Cender: szczerze tego nie chcę. Im więcej osób to zobaczy, tym większa szansa, że będę miała z kimś na pieńku. Im większa liczba osób, z którymi będę mieć na pieńku, tym większa szansa, że ktoś będzie chciał mnie zabić.