Wpis z mikrobloga

@AlgorytmPrima: Ja nie mam bólu d--y o ten post, bo widziałam tu o wiele gorsze rzeczy. Jedynie ubolewam nad wypowiadaniem się w imieniu kobiet na temat tego, co lubią czy też czego nie lubią. Co nie znaczy, że nie zgadzam się z niektórymi zarzutami niebieskich
  • Odpowiedz
@PanMarianKoniuszko: @AnonimoweMirkoWyznania: Muszę się przyznać sama przed sobą, że to przywracanie wiary Mirków w różowe paski chyba średnio mi wychodzi, skoro moje posty są poddawane w wątpliwość Wiem z doświadczenia, że jak się chce, to można wyzbyć się tych wszystkich cech tagowanych jako #logikarozowychpaskow, trzeba tylko chcieć no i założyć sobie, że chce się być w życiu miłym stworzeniem (
  • Odpowiedz
kobiety gdy widzą kogoś miłego automatycznie wrzucają go do przedziału pt "przyjaciel/dobry kolega"


@crystaldragon: Yyy, no nie. Jeśli facet im się podoba, to fakt, że jest miły wyjdzie mu tylko na dobre. Jeśli się nie podoba, to trudno i darmo, czy jest słodki, czy zachowuje się jak bufon, nie ma szansy na nic poza byciem kolegą (a i na to nie zawsze).
  • Odpowiedz
@PanMarianKoniuszko: Myślę (chcę wierzyć), że takich kobiet jest dużo więcej, ale przecież żadna Ci od razu nie będzie o tym mówiła, nie będzie sypać tekstami typu "Jestem inna niż wszystkie". Jak będzie w miarę normalna, zobaczysz to po jakimś czasie sam (albo i nie ( ͡° ʖ̯ ͡°))
  • Odpowiedz
@PanMarianKoniuszko: Ja jednak mam wrażenie, że ta cała wrażliwość jest szkalowana nie przez friendzonujące kobiety, a przez innych mężczyzn. Dlatego też wrażliwsze osobniki płci męskiej są często gnębione w szkołach ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak widać po tym rakowym wpisie http://jasonhunt.pl/10-typow-mezczyzn-z-ktorymi-lepiej-nie-sypiac/, ma też to miejsce w dorosłym życiu. Akurat ten wpis to rak, którego mężczyźni nie powinni brać sobie do serca jak i "blogasków" większości speców
  • Odpowiedz
Wiecie stulejarze jaki jest wasz problem? Nie żadna mizoginia. Wręcz przeciwnie, za bardzo szanujecie baby. W necie możecie po nich cisnąć (o co mirabelki łapią bul dópska), ale w realu się przed nimi płaszczycie.


@AnonimoweMirkoWyznania: Uuu, a pan samiec alfa boi się takie poglądy głosić pod własnym loginem?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak tak, wiem wiem, typowy kobiecy shaming. Ale widzisz, w momencie kiedy zarzucasz innym niebieskim
  • Odpowiedz
@warchlaczek: coś w tym pewnie jest co mówisz. kilku moich znajomych to byli tacy stulejarze (ciągnie swój do swego ( ͡° ʖ̯ ͡°)) a jednak już nie są sami i co ciekawe to w zasadzie oni zostali poderwani. Tacy trochę nieśmiali i mili, a jednak mieli branie (dla mnie brakło chętnych xD). Znam jeszcze inną parę, która po roku znajomości przeszła w etap narzeczeństwa, on też
  • Odpowiedz
@warchlaczek: niektórzy mogą naprawdę znać w większości takie sytuacje jakie się tu przedstawia (#logikarozowychpaskow, bolce na boku itp.) sam mam w rodzinie taki szczególny przypadek różowego od której aż kipi typową #logikarozowychpaskow i #n-----------------e ale jednak widzę, że to nie jest reguła a wręcz mniejszość. Kwestia otoczenia, a więc i własnej subiektywnej oceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz