Wpis z mikrobloga

#rozowepaski jak podchodzicie do sprawy wysyłania do was zdjęć benizów przez nowo poznanych niebieskich? gadacie z nim i jest tak napalony że wysyła wam właśnie fotki na pw swojego stalagmita? pewnie część z was spotkała się z takim czymś, nie wiem ale dla mnie to jest żenujące trochę i sam bym w życiu nie wysyłał takich fotek XD lepiej zobaczyć na żywo #pytanie #kiciochpyta #ankieta

wysyłanie zdjęć benizów na pw

  • jest ok, nic nie mam do tego 9.9% (123)
  • jest chujowe, nie podoba mi się 27.4% (342)
  • sprawdzam 62.7% (782)

Oddanych głosów: 1247

  • 9
@onkolog69: Ja #!$%@?, dla mnie to prymityw 100% i od razu czarnolisto. Rozumiem, że można się podniecić czymś, ale no #!$%@?. Może są laski, co kolekcjonują te zdjęcia, ale ja mam uraz do takich upośledzonych ludzi. Wbrew pozorom pełno takich #!$%@? w intrenecie i wcale nie trzeba wiele, żeby wysłali taką fotkę. Zwykle wystarczy info, że jesteś różowym. Zrób eksperyment, na gg stwórz sobie różowe konto i wylosuj pierwszego lepszego niebieskiego.
@tracheotomia: Aż mi się przypomniał typ, który do mnie kręcił w liceum. Ze dwa spotkania na szkolnym korytarzu, kilka rozmów na gg i poczuł się chyba na tyle pewnie, że wysłał mi link do "2 girls 1 cup" :o
Po 5 sekundach wyłączyłam i tak go #!$%@?łam, że do końca szkoły mnie unikał :D
Czo te niebieskie to ja nawet nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Na jakiejś