Wpis z mikrobloga

Cwiek zawsze byl "lewy", ale troche przegina. Juz go widze na nastepnym KODowaniu, z "kicifiutkiem" pod reke...

Jakub Ćwiek

Wracając z Pyrkonu słuchaliśmy radia. I tak się złożyło, usłyszeliśmy okolicznościowe przemówienie Jarosława Kaczyńskiego. Wywarło wrażenie do tego stopnia, że musiałem się zatrzymać i trochę ochłonąć. Dziś, uspokojony już nieco, pozwalam sobie skomentować:

Jarosławie Kaczyński, ty obleśna gnido żerująca na śmierci brata i tylu ludzi, dybiąca i zbijająca polityczny kapitał na tragedii rodzin, paskudny, obrzydliwy manipulancie o faszystowskich ciągotach. Chcę, żebyś wiedział, że rzuciłeś mi wyzwanie. Ty i banda Twoich propagandowych przydupasów i oszołomów próbujecie, za sprawą popkultury, wbić nam do głów swoją chorą wizję smoleńskiej tragedii? No to challenge, #!$%@?, accepted! Już w tym miesiącu "Pamięć wody" w Bangarang Magazine, właśnie o teoriach spiskowych wokół Smoleńska.

Ale na tym się nie skończy! Będę drwić i ośmieszać pomniki jakie postawisz, zapyziały #!$%@?, czy to fizycznie czy tylko w swych przemówieniach. Będę szydził z każdej marionetki jaką postawisz na dowolnym urzędzie. Za to co wszystko co zrobiłeś do tej pory, a zwłaszcza za to, co powiedziałeś wczoraj. I wiedz, że ostatnie, czego potrzeba Polsce, to Twoje, dupku, przebaczenie.

#polityka #4konserwy #heheszki #polska #pis #kaczynski #bekazlewactwa #ksiazki
  • 8
Cwiek zawsze byl "lewy", ale troche przegina.


@Varajin: Jak to rozumieć inaczej? A sam autor w pierwszej odpowiedzi wcale nie zaprzeczył że o to chodziło własnie.
@Varajin: Zgoda, do przecinka to znaczy. Na przecinku zdanie się nie kończy i inputuje że zacytowany post jest już tak "lewy" że Ćwiek przegina. Konstrukcja zdania na zasadzie "(...) zawsze coś, ale teraz to już przegiał" wydawało mi się że jest prosta. Kończę rozmowę, bo zamienia się w standardowy bój na gramatyke i zaraz dojdziemy do definicji słownikowych a nie o to mi chodziło, tylko prostą odpowiedź której od autorki oczywiście