Wpis z mikrobloga

Śmieszna akcja z tą dupą z gorących. Gdyby wstawiła te zdjęcie jako swoje pokazmorde to pewnie mielibyśmy over 9000 plusów, no ale podpadła kilku stulejmanom, więc jadą po niej, że jebitne 3/10 :D

W ogóle ta akcja skłoniła mnie do wypisania wykopowych patologii. Wpisujcie swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Afera Białka. Szok, oburzenie, pójdzie do sztumu hurr durr. Dwa dni i cisza xD Okazało się, że nie łamał prawa xD

- Pasta o serwerowni. Takie to żenujące i obleśnie. I nie mam pomysłu dlaczego ona w ogóle powstała? Ten Białek wam matki ruchał czy co? Oczami wyobraźni widzę 12latka dobierającego się do komputera po szkole i wklejającego pastę. Patrz mame jak śmiesznie obraziłem właściciela portalu ze śmiesznymi obrazkami pomimo, że nic mi nie zrobił xD

- W ogóle ten kult Białka. Poziom podstawówki xD Pamiętam jak na wykopparty debile trzaskały zdjęcia z przyczajki Białkowi jak je rogala i mega podjarane to na mirko wrzucały.

- Jaranie się rzeczami nieśmiesznymi, żenującymi do momentu gdy naczelny stulej lub jakiś tam znany bordo/ mirkowy autorytet oświadczy, że to już nie jest śmieszne i wszyscy poprzestają się tym jarać i hejtują inne osoby to nadal wrzucające. No #!$%@? pelikany. Przykłady? Memy z pinionszkiem, Korwin, wrzucanie zdjęć ludzi z autobusów/ tramwajów(kiedyś to było normalne, a teraz to się prześcigają w napisaniu pierwszego komenta w stylu "lepiej wrzuć swoje zdjęcie to się pośmiejemy", bo wiedzą, zę plusy będą.

- Ubiór i tagi streetwear, ubierajsięzwykopem. Albo pedalskie, albo stulejarskie. Nic pomiędzy.

- Popadanie ze skrajności w skrajność.

- Wrzucanie po raz 1112145 tych samych past.

- Narzekanie na wszystko co się da.

-Hipokryzja mirków. Przykład ostatnio wykop bójki szkolnej. Normalnie to są komenty: za moich czasów to się szło 1vs1 i rozwiązywało problemy. Wchodzę w komenty na głównej pod znaleziskiem i co? hurr durr "Zamknąć go za usiłowanie morderstwa" xDDD

-Dojebywanie się do belki na wykopie. Pamiętam oburzenie, że były rogale w dniu św. Marcina, a nie była flagi na dzień niepodległości :D

- Dowalanie się do wyglądu różowych. No nie wiem jak wy, ale ten tatuaż robi z niej automatycznie 1/10 (xD). Kolczyk w nosie? A co ty, krowa? Gdybyś nie miała tuneli to nawet byłabyś ładna, a tak to masz 1/10.

- Każda dyskusja z różowym paskiem z podtekstem erotycznym. Jakbyście ich nie brali jako normalnych ludzi, a tylko i wyłącznie za obiekty seksualne. Niedowartościowanie, albo leczenie kompleksów over 9000.

Dodajcie coś od siebie, bo tyle tego jest, że 3/4 pewnie tutaj nie wpisałem. Pozdro dla normalnych.
#oswiadczenie #gorzkiezale #wykop
Pobierz 8Dawid88 - Śmieszna akcja z tą dupą z gorących. Gdyby wstawiła te zdjęcie jako swoje ...
źródło: comment_e2LlmVLMWybQ9uCnzla8DXyY2tqOh36v.jpg
  • 45
@Felonious_Gru: o jejku, wejdź sobie w mój profil i szukaj wpisu ze zdjęciem kobity ;P Nie chcę mi się myszki podłączać, żeby tego szukać xD

A i zapraszam do czytania wpisu powyżej, bo dopisuję kolejne patologię, które mi przychodzą do głowy.