Wpis z mikrobloga

Witajcie, mam mały problem z baterią LG G2, która trzyma krótko (ok. 4h) przy użytkowaniu np. graniu czy przeglądaniu neta i ogladaniu filmów.
Moje pytanie czy warto reklamować baterię i czy ktoś ma z tym jakieś doświadczenie, bo nie wiem czy może lepiej wymienić ją u znajomego w komisie telefonów za 100zł.
Dzięki za pomoc
#lgg2 #pytanie #serwisgsm #telefony #lg #android
  • 5
@qba111: Ze wzgledu na to, ze bateria jest wbudowana to obejumuje ja 2 letni okres gwarancji producenta. 4h zas, to wcale nie taki najgorszy wynik przy intensywnym uzywaniu telefonu do gier i filmów gdzie obciążenie akumulatora jest duze.

Moje SOT w tym modelu to 5h, maks 5,5 przy takim umiarkowanym uzytkowaniu do mirko i przegladania tresci w necie, watsapp, troche muzyki i smieszne filmiki.

Mozesz sprobowac jesli telefon wciaz obejmuje gwarancja,
@qba111: a jaki masz rom? Na Lollipop'ie to w sumie normalny wynik
Była jakaś aplikacja do sprawdzenia czy coś co nie drain'uje baterii (spr w google)
Możesz też spróbować format tel, ale podejrzewam, że bateria już swoje przeżyła
@Pacjent:
@sebool12:
Gwarancję 2-letnią mam do października więc z tym nie ma problemu. Problemem u mnie jest także, np. przy użytkowaniu janosika (dane +gps) w samochodzie i podłączonej ładowarce szybciej spada naładowanie niż ładuje i trochę mnie to irytuje.
I tu właśnie problem opinie negatywne o serwisach i z jednej strony fajnie bo wszystko idzie przez centrum serwisowe i tak mi też doradził kumpel od serwisu prywatnego.
Ale sam już
@qba111: To, ze szybciej Ci pada bateria niz się ładuje podczas gps i danych to wina za slabej ladowarki, oryginalna ma na wyjsciu 1.8A, mozesz spokojnie uzuwac takiej co ma 2.